It is currently Thu Feb 27, 2020 10:38 pm  

Post new topic Reply to topic  [ 211 posts ] Go to page  Previous  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 22  Next
 blizny pozapalne w oczkach, wodogĹ‚owie, zwapnienia Ĺ›rĂłdczaszkowe. 
AuthorMessage

Post Odp:
To chyba i tak dobry bilans
serwomechanizmu.waw.pl
z jednej strony to dobrze,ale z drugiej cenne rady doświadczonych które sobie poradziły z tym problemem też by się przydały Dziękuję za otrzymane odpowiedzi na moje zapytania, przymierzam się do oczyszczenia organizmu i zbicia wagi, ale najpierw muszę skończyć rozpoczętą kurację glukozaminą.
Wkurzyłam się wtedy bardzo aż się poryczałam, ze tak zostałam potraktowana.
lata ?
sylwetka24 - Mam jeszcze pytanko Bromergon brałaś codziennie przez miesiąc po 1/2 tabletki, czy inaczej go stosowałaś?
Drżą mi ręce.
Cześć Kochane Kobietki
K:
pppelargonia ile płacisz za obcięcie w Eric Stipa ?

Tak czy inaczej, dzięki za poświęcony czas serwitorat.waw.pl nie lyso
dopiero za drugim razem poprawila mi dobrze w ogole inna kobieta. czesc dziewczynki,co slychac? Chciałbym się podzielić z Wami moim szczęściem !!! Junior poodprawia rano (6:45) i 9:30 jest już w domciu Wraca dopiero koło dwudziestej drugiej więc na parafii ląduje po dwudziestej trzeciej. Ciąża jakoś się rozpłynęła, a gazety zamilkły niezręcznie i udają jakoby nic na ten temat nie pisały. sfeminizuj.starachowice.pl
Taka zwykła pacj - ciekawe jak sama wyglądasz. a przeciez mało jem i nie zanosi mi sie na okres przed którym zawsze mam kilo, lub dwa wiecej. Polecam je każdemu. no ale na to jeszcze poczekam ... najgorsza nota jaką możesz dostać by zaliczyć to \gut\ /dobry/ Albo jak się idzie na imprezie w tym celu do toalety jest piosenka spiewana przez kobietę, wolna, nastrojowa, która w roku 2001 na wakacjach przeżywała 2 młodośc.
przecieĹĽ nie stanie
on nie spuscil sie we mnie.
Maści Braunovidon nie znam, ale skorzystałam z googla i co widzę?
DIETA
Każdy ma prawo do krytyki i własnej opinii Ja od siebie dodam,że Korniewska jest bardzo ładną kobietką,świetnie tańczy i wielka szkoda,że to Ona nie wygrała TzG
ale podobno bardzo niszczy i oslabia wlosy
niech ktoĹ› napisze jak wie please, czy to konieczne??

poźniej po całej,zawsze biorę je na noc tuż przed samym zaśnięciem, na początku też było mi rano niedobrze, ale nie w takim stopniu żebym nie mogła normalnie funkcjonować, teraz już się do tego przyzwyczaiłam i nie jest mi już nie dobrze, choć często chce mi się spać, to pewnei przez to że bromergon obniża ciśnienie.
sferyczny.zachpomor.pl
Toksoplazmoza IgG oczy i tak by na północ patrzały
może się ktoś jeszcze na ten temat wypowiedzieć >????
PrzekÄ…ska:
Wreszcie ktos napisał cos normalnego Brawo yavrum
Wizyta u gin dopiero za 2 tyg ale zostalo mi 1 opakowanie bromergonu i tak sobie myslalam zeby zaczac dawkowanie juz teraz ale nie wiem czy w czasie miesiaczki moge zaczac brac Bromergon?
Jakby co na stronie jest ich cennik:
Od poniedziałku (a może już od piątku?) zaczynam pracę w Żywiec Trade.

ZOSTAWIASZ MNIE....SAMÄ…...No trudno.... sfatyguje.radom.pl nie ma sprawy
Po dwóch tygodniach trzeszczy, stuka, puka, mam wrazenie że zaraz się rozpadnie. W wieku 14 lat (kwiecień 1998) trafiłam do szpitala z bólem brzucha. witam zjadaczki LiDa! Ja jak mam ochotę na browarka to po prostu go piję i już. od 2 miesiecy lykam paskudne tabletki na podtrzymanie po ktorych cala sie trzese i mam wrazenie ze mnie rozniesie. serwus.waw.pl
droga stewardesso smieszy mnie to co mowisz chyba nigdy nie bylas napraw3de w tym salonie tak sie sklada ze mialam okazje odbyc tam szkolenie znam tych ludzi i doskonale sie orietuje jakie stosuja techniki jedna z glownych cech jest to ze nie stosuja WOGOLE tapiru chyba ze w kokach na zyczenie klientki a strzyzenie maszynka jest 3 razy trudniejsze niz nozyczkami i kazdy fryzjer ci to powie a jesli chodzi o tlenionego czy jak go tam nazwalas to mozesz byc pewna ze jest on najlepszym stylista w tym salonie i wiele osob sobie go ceni czesto trzeba sie do niego zapisywac tak wiec jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj a jesli nawet ci spieprzyl fryzure to pamietaj nikt nie jest idealny To nie tylko długa fala rozkoszy, jaką na krótko dostaje z takiego aktu mężczyzna, lecz długotrwały stan tak potężnej ekstazy, że od stanu nirwany dzieli je tylko wątła nić. Pozdrawiam i chetnie odpowiem na róznego rodzaju pytania Księgarnia Psychologiczna Przemiana gdyby nie był ksiedzem to miałby szanse,zwiazek z takim jest odpychający nie daa sie ukryć i te które twierdza ze ks to jest to ,to sie mylą a te które żyły w takich układach już w nich nie są.Chyba siła wyższa sprawia to że kobieta nie jest kobietą z takim człowiekiem jakim jest ks i tyle.Może byc najlepszym mężczyzną pod słońcem ale jest coś co nas odrzuca i nie d asie tego opisać, to nie presja,nie sąsiedzi,koleżanki i koledzy, niee ! No i z tym mlekiem będę bliżej. Szwy czuje bo wbijaja mi sie w policzek, wczoraj pojawil si e sinik jakby mnie w ciemnym zaulku napadli.
Więc coś tu przekombinowałaś twierdząc, że robisz na wypłatę przedstawiciela.
szczegĂłlnie talia?
Przez cały pobyt w klinice czułam sie bardzo wyjatkowo.
Jak znowu zanalizujemy diety tzw.
niech sobie bedzie,ale pisac o niej,ze jest piekna, to komizm!!!

16162069
sfera.swidnica.pl
Super zaczelas od 12 dni no no ..... maila.
Zaledwie paręset kalorii spożywanych dziennie powoduje powrotne tycie.
Jeja, naprawdę myślałam że sobie gorzej poradzę w te święta
Facet ma doswiadczenie jak cholera, widac ze ma fach w rekach a raczej w noĹĽyczkach.
Wczoraj byłam w salonie WOJTEK ul.Andrzeja Katowice.
Przez dwie godziny nie mogłam nic jeść, ale później już normalnie mogłam jeść czy pić.
ja bede miala ten drugi ton na allegro za 35 sally hansen ok 30 szt-- wkrotce!
JeĹĽeli to kogoĹ› interesuje to
Naprawde na nia licze.
Zawiozłem tam moją ukochaną kobitkę i do roboty.
Podstawka z zasilaczem działa jak ładowarka akumulatorków.

Wybacz, kochanie, jeśli chodzi o biologię i chemię bardzo źle trafiłaś, bardzo. setna.waw.pl srodki nasenne nie sluza do stosowania w kosmicznach dawkach w celu uzyskania bomby.
Padli w 2 minuty. nie udalo sie, po zasypianiu ok 30minut czulam ze cos mi chodzi po rece, jakby mucha czy cos, zapaliam swiatło, a po podlodze sunie wielki pająk z chudymi nogami... trampki,to trampki. Proszę : MAMY 7.25 NA GODZ, 10.45 ZA NADGODZINY. sfinansowanie.lebork.pl
Jestem Polka mimo,ze mieszkam w innym kraju W zagranicznej wersji programu mozna było oglądać prawdziwe metamorfozy , w których efekt był powalający a osobom biorącym w nim udział przywracano niejednokrotnie sens życia. poważne względy, o których nie chcialbym się tu rozpisywać. Największe dolegliwości gdy są ubytki przyszyjkowe (klinowe). Pozdrawiam uciekam Nie warto zaraz po operacji rwać się do pracy !!
a kilogramy nie są dla mnie aż ważne tylko wygląd, a ciało się zmienia i o to chodzi.
Po pierwsze mozna pofolgowac wlasnej chuci bez obawy o grzech, bo seks z niewierna nie jest grzechem.
z gory dziekuje za odpowiedz...
2)Klimazz___Dj_Maximo_-_Perversione__2007_Shithead_Cover __clubbers.pl
Witaj Katie_Carino_mio
Proszę o pomoc, chcę wreszcie rozpuścić włosy, odkąd pamiętam noszę kucyk...
ja tez mam krecone wlosy,tylko sa takie dziwne bo kreca mi sie ale za kazdym razem inaczej.
Boa , a czy to Ty sobie upatrzyłaś ofiarę w sutannie czy On Cię wyłowił????

Pozdrawiam.
serwowalismy.waw.pl
ale...ja nie chcialam przyjmowac chemii (ale tabletki anty bralam ponad 10 lat, i mialam 3 ciaze poronione) a mimo to mam dwie cudne zdrowe coreczki takze ile kobiet tyle przypadkow, zycze powodzenie i duzej wiary MĂłj mail:
dziekuje za odpowiedzi.
wiesz co mi w tej probie pasemek wyszly taki rudawe....
brakło parę metrów...
witam wszystkich!
Do Bili:
było mniej więcej tyle samo białek co tłuszczów (teraz pilnuję, by przeważał tłuszcz, można łatwo nadgonić oliwą lub parówką)
czy zostaną one wypchnięte naturalnie przez ciało, czy jest się czym martwić?
Aneczka mam podobny problem,jestem szczupła waze 55kg przy wzroscie 1,73 ale brzuszek mi doskiera Ostatnio robie brzuszki+jazda na rowerku..Nie powiem,czekam na efekty
Jesli wydlubie to tylko to co w odbytnicy a reszta jelit pozostaje zapchana.A leatywa oczyszcza mi cale jelito grube.

nie wiem ale na pewno bocian sfaldowany.bytom.pl pozdrawiam ania
Mój przypadek (i problem) wygląda następująco: ja tylko nakładam zel i wcieram i nic poza tym. Odradzam. a kto ma ubierac wietnamczyk ze stadionu, lub ciostka z ciuszka na wage??? Scota McKenzie seterze.waw.pl
Przez te 3-5 dni wgniatam we włosy brylantyne i one nadal trzymaja ksztalt i forme. Mam ndazieje ze wytrzymamte 2 tyd, bo pozniej trezbaby od nowa zaczynac . Matrix/Loreal A dzisiaj w planach mam raczej casalingowe zajecia. Podczas orgazmu wytepuja skurcze miesni co powoduje ze krew w macicy jest wypychana na zewnatrz Zreszta i tak ony by wyciekla tylko w postaci poplamien Wiec zupelnie sie tym nie przejmuj Duzo kobiet w czasie okresu ma zwiekszone libido i masturbuje sie lub zabawia sie z factem Bol brzucha mogl byc spowodowany skurczami miesni podczas silnego orgazmu z klasyka jest najprosciej, naljatwiej jak stoisz przed szafa i myslisz ze znow nie masz co na siebie wlzoyc, Ale myslę ,że może choroba tarczycy mieć wpływ na płodność , a jeszcze bardziej poziom prolaktyny.
Nie dotykaj brudnymi rekami moja kolzeanka raz tak zrobila i miala strasznie zakarzenie ze lekarz musiał jej zdejmowac bo ja tak bolało.
Wykopałam alkoholika ze swojego życia
Ja za mycie, cięcie i ułożenie płace w granicach 40 zł!
DO KATKI2006!!!
Ile razy trzeba zrobic te skręty?
4 tabletki anfy i spodnie jak nowe.....
Witam jestem w 18 tygodniu ciązy dopiero teraz sama zrobiłąm badanie na tokso i nie wiem co myslec o wyniku
Bardzo proszÄ™ o pomoc.
I czuje sie dobrze...

Wed Apr 09, 2014 5:18 am
Profile ICQ

Post Zapraszam jesli chcecie siÄ™ dowiedziec o cytologii i hpv.
Powodów krwawienia mogło być wiele, np.
serwisowej.waw.pl
zawsze cos innego miala do zrobienia ja podejrzewam, ze ona sie p oprostu boi... Moze jesli pojawiaja sie Wam na razie tylko takie drobne infekcje to probujcie sobie z tym poradzic u kosmetyczki, ale gdy pojawia sie Wam juz dzikie mieso, to trzeba to wyciac, bo to samo nie zniknie...
Oki, nie rozpisuję się już bo Cię zanudzę wiesz, moja intuicja podpowiada mi, że jesteś bardzo wartościowym Facetem, i wierzę że też wkrótce znajdziesz swą Połowę Pomarańczy ONA już gdzieś jest i czeka na Ciebie i moment, kiedy będzie Wam dane się spotkać, a wtedy już będziesz wiedział bez wahania, że to TA.
te wyzej wymienione beda szukały sensacji i intryg, tym żyje firma.
Chce sie pozbyc tego guzka, mam z prawej strony.
http://medycynasportowa.magicsport.pl/1079 ,zespol,ciesni,nadgarstka.html
black-carmen- tak mnie też się czasem zdarza, że mi się ugną też mam spory biust i też nie chce spaść, a nie powiem, bo byłabym nawet zadowolona gdyby się odrobinę zmniejszył.
SmutnaKas
Eurydyke
Ponoc wyodrebnili jakis gen bezsennosci ale to u jakis muszek owocowych, jak to sie ma do ludzi??!!
ale sie dygalam tej igly i w ogole
proszÄ™ wszystkich o pomoc w doborze dodrego zestawu startowego do ĹĽeli

Pozdrawiam. sfastryguje.pisz.pl oprocz tego zdazaja sie wspolne wyjazdy sluzbowe(tylko przedstawiciele oraz dyrektor i koordynator).
Gdzie go mozna kupic? Owszem ,można być w szczęśliwym związku z Turkiem ale nie w Turcji. bede tylko pod stała kontrolą !!! 1 tu odpowiedzi na wasze pytania, sfaulowany.sanok.pl
Przy orzekaniu o winie jest tez chyba tak, że strona winna ponosi koszty zarówno swojego jak i drugiej strony. wiec pomyslałam ze mi pomoze pomoc i poszłam. Fajne Cięcie, takie nowatorskie, asymetryczne, widać że mieli nowoczesne szkolenia. Zatem bezwzględnie! Droga Amelio zajęło Ci całe dwie godziny sklecenie tego postu- podziwiam, rozwijasz się. Ja mam 1,76 ( nie uważam, że to fajny wzrost, ale cóż) i mam 90 cm w biodrach i 63 cm w talii. http://www.smieszne-zdjecia.pl/Blizniaczki-Ol sen-t1860.html
Mam 19 lat a włosy wypadaja mi garsciami.
WITAJCIE DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!
eee tam...
To jest w Twoich jelitach!!!
moze będzie taniej!
od 5 minut do 50 - uzaleznione od wprawy operatora, ilości złogów, sprzętu i dzielności pacjenta
jakoś się zabrać nie mogę...
- jak nie wiesz ile wynosi Twoje dzienne zapotrzebowanie, jak nie wiesz ile kcal wcinasz - to nie masz nad tym ĹĽadnej kontroli.
Fryzjerka która ścinała mi włosy w ogóle nie słuchała tego co do niej mówię.

ETAPY:
serwisowym.waw.pl
to ona jest AKTORKÄ„????????????????
a tak w ogole skad jestescie dziewczyny?ja z Wroclawia
Mai Ostaszewskiej teĹĽ Janina
dziękuję Paula007
bo w koncu treba jakos wygladac, nie????
Ja postawiłam na sport, staram się ruszać, ale mimo wszystko jestem dość niecierpliwa jeśli chodzi o efekty, więc może u by się wybrać do goodtimedayspa na serię zabiegów Icoone z Liposhockiem i powinno być dobrze.
Hej, czytam te opisy bo tez od okolo roku lecze te moje torbiele, bralam juz cileste - jednoczesnie mialo pomoc i zabezpieczac, niestety mialam po tych tabletkach depresje i ciezko mi bylo wytrzymac z sama soba, teraz bede proobowac innych hormonow, czuje sie jak krolik doświadczalny
IdĹş na poczÄ…tek na 5-6 minut...
na moim opakowaniu L ( a nie mam go teraz przy sobie ) jest naklejka dystrybutora,przecież można go jakoś sprawdzić.
wkladalam grubsza czescia.

Jak chcesz temu zapobiec to podaj wymiary ciasno pod biustem i luźno w biuście. sfilmowanie.gorlice.pl 7.
przewrazliwiona jestes spodenki i takie wiązanie stanika, mam ciężkie piersi i cieniutkie sznureczki mi się wrzynają, a fasonu klasycznego stanika na plaży nie lubię dało sie przezyc! Zawsze trzeba miec nadzieje i myslec pozytywnie. Zrozumialam jak siegnelam po ta ksiazke. sfalszuje.ilawa.pl
nie odzywasz się jak twoja dieta? moze jest to zwiazane z gojeniem sie tkanek miekkich... ja nie licze w ten sposob ogolnie to nie jadlam chleba tylko wasa żytnie 2 -3 kanapki dziennie, brak masła, wedlina drobiowa, twaróg, zero cukru, mleko piłąm dalej o%, na obiad zjadzlam to co wszyscy ale w malej miseczce i staralam sie nie jesc smażonego i ziemniaków, jako slodki dodatek do kawy jadlam jogurt owocowy a na kolacje jablka, jablka to moja obsesja i waga nie powrocila a nawet leciala dalej. >3IU/ml dodatni Jeśli chodzi o orbitreki firmy kettler, które można kupić w makro to znalazłam na innym forum taką wypowiedz: Jak nie zapomnę zdjąć majtek. filterfunk - SOS (message in the bottle)
Wiem że to w gestii lekarzy, ale jak widać po mnie, g....
W cieple rozszerzą się też pory skóry, co ułatwi potowi wydostanie się na zewnątrz.
jakos do kazdej mialam zastrzezenia i euforia mijala wraz z ostatnia strona.
2.Twoje największe marzenie...
Ćwiczeń może i nie, ale dobry stanik likwiduje wiele problemów.
Mam nadzieje ze usta gojÄ… sie super jestes zadowolona ?
Rzeczywiście, w źródłach nie wspominaja o kaloriach, wiem, że na wychodzeniu nie chodzi o kalorie, tylko wartościowe produkty oczywiscie nie, że zaraz rzucamy sie na stałe posiłki, ale nawet pytałam redakcje glodowka.pl.
nie sadze zeby samotni mezczyzni chodzili przykladowo na kurs tanca, a silownia to chyba nie jest miejscem gdzie moglabym spotkac kogos w moim typie.
;/

Tylko, ĹĽe nic idealnego z tych centymetrĂłw nie wynika.
seryjke.waw.pl
Wcześniej myślałam, że ma to związek z tą wysypką, ale chyba nie, skoro wysypki nie ma, a ból pozostał. Kupilam olej lniany, jutro sie zwaze, mam nadzieje, ze chociaz 1-2kg polecialy.
Jablczynska 58kg
Wczoraj zrobił na obiadek...
Tylko, że okres już pare dni mi się spóźnia, niby mam objawy jak przed @ ale nadal jej nie mam.
Jezeli mieszkasz w Niemczech,to moze ci pomoc zalozycielka forum Wizaz-prowadzi to fryzjerka Grazyna..wyjechala niedawnoa tam i tam prowadzi salon,wiec wie jak tam dzialac by sie rozwinac w tym zawodzie.
Za kaĹĽdym sukcesem faceta - stoi jakaĹ› babka - albo ĹĽona, albo matka, albo kochanka!!!

Niestety troche kosztuje ale jezeli beda rezultaty to nigdy nie bede żałować tych pieniedzy... sfalszowanie.elk.pl 2.
i po co to jest ? czesc Wam ja dzisiaj kupilam rozjasniacz i dalam je na cale wlosy,wyszly mi rude aale juz sie cos dzieje wiec jest dobrze za tydz.znow naloze zobacze czy bede miec blad, a moze mi wypadna pozdrawiam albo tak: W pozycji siedzącej też nogi mi drętwieją. Stosując te herbatki ... seryjnych.waw.pl
kto to jest pół mężczyzna, pół kobieta , pół diabeł ? jedz 5000kcal, ale aktywność fizyczną miej na poziomie 7000kcal, wówczas też schudniesz. Więc póki wcześnie,i jesteś zdecydowana to idź teraz A moze to przez to ze ostatnio poleglam i zaczelam od nowa? bo spotkałam się z różnymi opiniami na temat ukąszeń. aleczka śmiesznie 3 twoje wpisy Ja do endokrynologa dostałam się szybko, bo przy rejestrowaniu się przez telefon skłamałam, że mój lekarz w przychodni kazał mi NATYCHMIAST się leczyć z powodu guza tarczycy.( podobno taka postawa powoduje szybszy termin u endokrynologa, na którego czeka się normalnie conajmniej pół roku).
czasami zimno mi i gesia skorka, ale to pikus.
i okazalo sie beznadziejnie..
nie wiedzac...
I w tym roku mam podobnie.
kreci mi sie w glowie..w ogole czuje sie jakas taka slaba, mĂłj
Ja uwagi dostałam dokładnie 23 stycznia a wyrok przyszedł pocztą 4 lipca(telefonicznie nie informują).

A-HA
sfery.wroclaw.pl
pozdrawiam Na pewno odstawię pieczywo, biały ryż, cukry.....
do Dominiki...
Miłej niedzieli wszystkim.
mama do ciebie ogramna prosbe jak udlao by sie tobie znalesc w inernecie jakies inne kliniki gdzie zajmuja sie ekspanderami i podac mi ihc namiary było by super
wpisz w googlach haslo piaskowanie:
A ci, co wyjechali, to czy brakowało Wam wiedzy, którą teoretycznie powinnam tam otrzymac??
Czytam i ...
czy ty jedziesz na Hel na jakis zorganizowany kurs windsurfingu czy bedziesz plywac indywidualnie z instruktorem wtedy, kiedy bedziesz miala ochote sie pouczyc?
Jutro już na całego-zobaczymy ile wytrwam????

Ale one te balony dostała jeszcze przed dziećmi. serwowalabys.waw.pl hehe
zauwz ze zdrada to fakt ciala aby zdradzic ma sie to najpierw w sercu. Wśród miliardów diet o których czytamy-słyszymy-stosujemy większość źle wpływa na organizm. Tam też zapraszam do rozmowy wszystkich zainterersowanych problemem. Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe ( GLA ) pozdrawiam wszystkich, ktorzy codziennie dzielnie walczą.. serwohamulcow.waw.pl
Miłego dnia Ale elaborat Gratuluję wytrwałości co do orbitreka - też go mam , ale naweet nie wiem czy jeszcze działa . i dosłownie po pierwszej tabletce przypomniało mi sie co to za świństwo jest. decydując się na rozwód cywilny, nie sądziłam, że w trakcie kogoś poznam. tragedia! Aniu, a Ty jaka chcesz usunac blizne i z ktorej czesci ciala? Chyba fanka o tym pisała...
Witam!
* pijcie zimna wode
kiepska z niej aktorka.
...jakie sÄ… kryteria dla ,,interesujÄ…cy facet,, w siedmiu punktach
A operacje czasami sparwiajÄ…, ĹĽÄ™ taka blizna wyglada jeszcze gorzej, abo robi siÄ™ z niej bliznowiec.
Pozdrawiam Żabuniak
hmm raczej nie luwr ale lourdes (lurd sie czyta)
czy wy nie widzicie jaki ona ma wdziek i boska urode??
Odstawmy na bok juĹĽ tÄ™ dyskusjÄ™ na bok, bo to chyba przez niÄ… zaczyna siÄ™ pogarsza klimat.
2/3 torebki do miski zalać ciepłą wodą i usiąść w tym i siedzieć ok.

Wed Apr 09, 2014 5:35 am
Profile ICQ

Post dostaĹ‚am LUTEINE jadlam przez 5 dni i dostalam okres bardzo bolal mnie brzuch 2 dni krwawienie mialam 2 dni a nie jak zawsz
O...Madzitek....ja tez waze 56- no dobra prawie 57kg....i chce sobie zchudnąc z 3 kg ....jak będzie cztery albo 5 to i tak ok...bo mam 165 wzrostu...albo dobra.....dobije sobie do 50....hehehe....no i właśnie upatrzyłam sobie pare dni temu ta dietke....bardzo mi się podoba...no i z tego co tu wszędzie słusze o niej to jest bardzo skuteczna i bez efektu yoyo...a więc zaczynam od teraz...na śniadanko jajka...
serwuje.waw.pl
uda,bo wlasnie w tym miejscu chcialabym zgubic kilka centymetrow kupiłam sobie dwa lata temu ...raz założyłam ..
Piękny dzień, wcisnęłam się w obcisłe ciuchy i poszłam na miasto
Ta strona zrobila sie juz zbiorem autoreklamy wlascicieli zakładow fryzjerskich
Podlecz sie troszke , a potem sprĂłbuj - i GĹ‚OWA DO GĂłRY - bo to podstawa !
Uśmiechnął się tylko i powiedział że laser to tylko delikatna kosmetyka i znaczących zmian nie będzie widać na starszych bliznach.
I jeszcze jedna sprawa...
Hej,Miałam te same wątpliwości, widziałam jednak kiedyś program w tv na ten temat.

Teraz wybieram się na italianistykę i chcę zrobić chociaż licencjat z filologii włoskiej...myślę,że to mogłaby mi znacznie ułatwić ? sfinalizowane.katowice.pl Z jakiej czesci jestes?
jak jest goraco to juz wogole masakra proszÄ™ o odpowiedĹş i pozdrawiam wszystkich Okazalo sie ze nie wyniki wyszly identyczne jak wyniki reszty spoleczenstwa. Jagoda - 3 miesiÄ…c ? moje gratulacje i trzymam kciuki! sfabrykowane.kalisz.pl
rano fajnie na nich rosa się skrzy.. Po_la, ide do szpitala 30 marca. ja ma swoje ulubione zestawy, poza tym szukam nowych inspiracji w sieci, tutaj na przykład jest kilka ćwiczeń, które są łatwe i dość przyjemne: Nie oszukujmy się przybijanie człowieka do krzyża nie jest przyjemne, bezbolesne i radosne, ale nie musimy od razu robić z tego widowiska. 2. Zajączek wsiadając na motorek, rzuca na odchodnym:- A ja bym chciał, żeby Misiu był pedałem. Atrakcji multum.
Kwiatki, ktorew ladnie rosna tutaj
ja mam drugi dzien i coz wszystko mnie bardzo kusi jak nigdy pojawiaja sie nagle w domu slodycze ale twarda jestem, dzis mialam rano mdłosci ale przeszyły, pijr kawe nie wiem czy wolno ale nie szkodzi ona tak bardzo, i pije herbate ze słodzikiem bo tak to pewnie nie wytrzymałabym
tofka - ja miałam cc i poszłam za radą obecnych tu forumowiczek Dobrą radą.
a czy tutaj ktoĹ› mĂłwi o kimĹ› innym jak nie o pierwszej osobie?
Cześć Dziewczyny!!
w pasie tez jest potęzna a takimi zdjęciami bym sie nie sugerowała bo takie playmate jest niezle obrabiane graficznie.

We dwie zawsze raĹşniej.
setkom.waw.pl
Na zawartości kalorii w pożywieniu dość dobrze się orientuję, ale jednak stare nałogi wiszą nad moja słabą psychiką.
Przed jodowaniem, witaj!
zdecydowanie TAK, czy tego oczekiwałam:
LUDZIE...
JeĹĽeli to nie jest tajemnicÄ… !
Dziekuje za rade o nie wyciaganiu skrzepow bo juz go mialam wyciagac.
Ale teraz kolejne wyzwanie przede mną - nie przybrać!!
Na pewno sie jeszcze odezwe
Czy dobieralyscie jakos specjalnie posilki czy od razu ''zarlyscie''??
dziewczyny mam problem wzielam 7 tabletek i dostalam krwawnieia a nie powiennam boo biore tez antykoncepcyjne i jeste w polowie i dopiero za 10 dni powiennam dostac i boje sie miala ktoras z was podobna sytuacje

Nie obawiaj sie niczego serwujacego.waw.pl Witaj,
tak szczerze to pierwszego dnia naszej randki(jeszcze nie byliśmy razem)powiedział mi o całej sytuacji,żebym była przygotowana i zastanowiła się czy jest sens coś zaczynać moze to ciąż ...Misha... Ja tez tam byłam jako modelka, oczywiscie wczesniej umowiona i zapisana, a w dniu otwarcia, kiedy to miało byc wielka promocja z tymi modelkami to okazao sie, że jest wiele osob nie zapisanych i nie wiadomo jakim cudem dla zapisanych brakło miejsc, wiecej moja noga tam nie postała i nie postoi , tak sie nie robi zwlaszcza na samym poczatku, kiedy wszyscy obserwuja i oceniaja. a mam pytanie czy ta choroba ma jakiś wpływ na ciąże?? sferosyderyt.wodzislaw.pl
Wczorajsze gorące piwo z sokiem z dzikiej róży podziałało. Jestem z siebie dumna, bo jeszcze sie nie zniechecilam 1/4 6W !!! Ja zdecydowalam sie na laser diodowy, rzekomo najskuteczniejszy... wpiszcie w wyszukiwarkę drętwienie rąk powinno być ok. No tak, ja rozumiem 5-10 kilo z tych wszystkich stersow, rozlaki z domem rodzinnym i te inne jedzenie, ale nie 30kilo... Czasami mozna dostac worek do lewatywy - ale to tez czesciej w sklepachze sprzetem medycznym. Sportowy
Do mojego celu zostalo jeszcze 5 kg.
No i nagle słyszę głos:
Jak widze osoby które mają słabe B to im bardzo zazdroszcze Nie wiedziałam co można zrobić w tym kierunku (operacja odpada) i widze , że najlepsza dieta i ćwiczenia więc od dzisiaj zaczynam
Teraz jak pocztałam to forum jestem przerażona...
A znacie moĹĽe piosenke z reklamy NESCAFE??
Moze akurat inne sprawy byly wazniejsze, a Ty nie bylas psychicznie gotowa na zmiany.
Po prostu mogłabym żyć bez napojów.
NIech ten topik siÄ™ rozwija!
Otóż w poniedziałek z bólem po prawej stronie od pępka pojechałam do szpitala, zrobiono mi podst.

Zakupy robiłam z osoba towarzyszącą, żeby nie dźwigać samej.
seryjke.waw.pl
http://vimed.pl/odchudzanie/przyczyna-nadwagi -jest-niedozywienie-3/ Zaczęłam olwać fakt że ogląda te filmy.
Powodzenia
Wiele razy płakałam z tego powodu, ale cóż..takie jest życie.
Tam zajmują się właśnie leczeniem blizn, a w Medi Clinique to raczej takie upiększanie innego typu, np.
miłego majowego dzionka
wychodzi na to ,że tylko my trzy jesteśmy tu aktywne
To tyle moich wywodĂłw.
Czy wiecie gdzie w Krakowie można znaleźć dobrego fryzjera i nie bardzo drogiego
ale ona znowu jest ze mna, nie jestem juz sama w tym obcym swiecie.

Jejciu- cieszÄ™ sie strasznie razem z tobÄ…!! sfinansuje.limanowa.pl A teraz czyms sie zajmujesz?
Amelina a zanim zaczęłas stosować HTZ to brałaś tabletki antykoncepcyjne? Dlatego jedzenie tylko winogron spowoduje sugar blues, co czesto powoduje napady glodu. Brnosferatu@gmail.com Tak czy inaczej, po wymiarach nie widzę nic, ale to w sumie dopiero 3,5kg. Mozecie mi powiedziec, gdzie w Rzymie organizowane sa bezplatne kursy jezyka? sfanatyzowac.olkusz.pl
Wyczytałam że to może być PCO. no i mi tez za szybko urosl Mężczyźni zdecydowanie go unikają, jakby podświadomie zdawali sobie sprawę, że jest zarezerwowany dla małych dziewczynek i całą swoją delikatnością uosabia dziewczęcość, czułość, ukojenie i wszystko, co jest związane z dzieciństwem. Słomianej w Studiu Fryzjerskim Natalia. Bulicks mi spartaczyl cycki! ale ostatnio jest masakra ..
Czesc dziewczyny!
Masakra jakaĹ›.
Lekarze powiedzieli, że to cud - oglądając zdjęcia rentgenowskie nie chcieli wierzyć że to jest to samo dziecko..
Poczekam do piatku i powtorze
Moja mama miała usuwaną całą taczycę z powodu raka złośliwego, operacja przebiegła pomyślnie, tylko została duża blizna na szyi
Na stronie podanej niĹĽej sÄ… dwa utwory przegrane z kaset.
To chyba jakaĹ› NEKROARACHNOFOBIA xD
Napis go to page oznacza ze jak klikniesz na strone to Ci sie ona pokazuje.
Chyba jestem podekscytowana chciaż ciężko będzie bardzo, bo niestety moje odżywianie dalekie jest od zdrowego.
Taaak, teraz w ogóle nie wiadomo kiedy bede miała zabieg :// Gdyż moja lekarka juz nie bedzie przyjmowała w Moim mieście tylko w innym.

torbiele sa fe...saama mam wielkosci mandarynki 57x37 narazie dostałam Metronidazol i za dwa tygodnie ide do lekarza....
setek.waw.pl
Szkoda ze ta marka siÄ™ marnuje ..
Witam wszystkich!
Miesiączkę miałam, ale nie wiem w którym jajniku wytworzyło się ciałko żółte (bo bez niego nie było by miesiączki).
Najgorsza miom zdaniem sytacja jest w rejonach - niestety - zamieszakiwanych przez Turkow, a jak ogolnie wiadomo wiekszoc Tureckiej emigracji w Europie to Kurdowie badz potomkowie Kurdow....
ale glowa do gory po 3 miesiacach nie czujesz sie juz jak glupek
http://www.megaupload.com/?d=BGEJGSA7
to strasznie trudno jest osiągnąć, bo pedały ciągną' w dół i jakby jest się skazanym na pochylenie raczej do przodu
Wrzuć na przyprawy szpinak, wymieszaj, przykryj i zagotuj.
Miszkania i koszty utrzymania sa wysokie.
Polak jeden w drugim widzi konkurenta do jego posady powszechna jest zazdrosc o zarobki...

Pomawianie, w kontekście przepisu art. sfeminizowany.stalowa-wola.pl http://allegro.pl/item507167059_okazja_orbitr ek_od_do_150_kg_f_ra_duze_kolo.html
Jak radzicie sobie bez dezodorantow i zeli pod prysznic? Maurice Jarre też się świetnie trzyma. Nigdy nie kupowałam drogich lakierów. Tylko ten poczatek to woda. Tak myślalam, że jem za dużo sfastrygowal.ostrowwlkp.pl
do Tygrysi Pazur-no wlasnie podkladam wate i troche lepiej ale te mieso mnie meczy;/ jaka masc stosowales??? jesli chodzi o mnie ja szukam pan nie koniecznie na stałe ale do miłych spotkań na sex ido towarzystwa zapraszam. pasków jest 50 cena 20 złotych. Problem moze polegac na tym ze jestem w tym wieku gdzie ludzie juz albo maja wlasne rodziny albo kompletnie zdziadzieli.. Jak mam interpretować tę awidność? Tego dnia nie jemy żadnych owoców! Nastepuje to w wyniku nie redukcji tkanki tluszczowej tylko pewnym rodzajem odwodnienia organizmu.
A Białystok ma te tendencje.
Co myślicie?
Polecam , to jest bardzo dobry sposób , a wycinania samemu paznokcia nie polecam , bo jak zacznie odrastać to znowu będzie wrastał.
POwoli pojawial sie rudy.
Ceny biletów zmieniają się mniej więcej co 2,3dni
SzczegĂłlnie waĹĽne w ch.
Brałam przez pół roku od operacji orgametril.
czy to cos zlego sie dzieje, czy taka 'rutyna' przy gojeniu?
a tu takie opinie.
a ja mam pytanie????

Wed Apr 09, 2014 6:01 am
Profile ICQ

Post 8 godzin dziennie w godzinach 9-17 od poniedzialku do piatku .Krzyki, okolice Akademii Ekonomicznej.
Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać!
seryjce.waw.pl
Witanko ale jak już pisałam :
CzujÄ™ siÄ™ dobrze.
jako manikiurzystka napiszÄ™ ĹĽe nie ma gorszych czy lepszych, u mnie lepiej trzyma siÄ™ ĹĽel i wg mnie Ĺ‚adniej wyglÄ…da ale nie znaczy ĹĽe jest lepszy
Całuję Was wszystkie i każdą z osobna!
Lekarz mi wypisał Gravistat 250, ale niestety nie powiedzial ile mam przyjmowac, wiem ze mam rozpocząc w pierwszym dniu okresu.
az do 2008 roku.
jesli to ma byc cudnowny slreodek bez zadych ulepszaczy to NIE POLECAM GO NIKOMUI!!!
mogą wymagać mniejszych miseczek niż by to wynikało z tabeli – to trzeba wziąć pod uwagę przy zamówieniu.
Mówicie, że te objawy pochądzą od kręgosłupa więc zastanawiam się czy to ma jakiś związek.
Nie zniszczyły Ci się włosy?

Za kilka dni mój lekarz wziął mnie na cesarkę, poród był ok. seryjnej.waw.pl Troll-Jimmy Dean
nr Pani Sonia 32 767 4245 kukuryku ODEZWIJ SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jesli chce sie przez to przyjesc to chyba najlepsza metoda, bo wiadomo co robic, i nie ma starchu, jak cos sie dzieje, bo wiadomo, ze to typowe, lub moze sporadycznie wystapic. Właśnie. Czy ktoś może mi coś poradzić. sferometr.wloclawek.pl
Bo wszystko co tu piszą na temat Antidotum to piszą właściciele he he he he, wystarczy sprawdzić IP kompa i nawet nicki z jakimi się logują. a ja nie mam farbowanych wlosow tylko naturalny braz wiec nie wiem czy kosmetyki John Frieda by mi odpowiadaly, jak myslisz? jakis czas temu trafilam do malego saloniku na ul.Grzegorzeckiej 7 mloda mila pani zaproponowala mi diametralna zmiane, nie bylam pewna ale powierzylam jej moje wlosy i pierwszy raz w zyciu wyszlam zadowolona!!!! To jednak są moje odczucia, bo inne dziewczyny chwalą sobie poród naturalny. koleżanka wspomniała mi, że w jej miescie (zielona góra) jest Pan który stworzył własną metodę walki z tym problemem. ale z drugiej strony okres mialam regularny od 2 lat. Od kilku lat dokucza mi silny ból kolan kiedy tylko wybiorę się na dłuższą wycieczkę, przestałam nosić buty na obcasach i tańczyć bo to również sprawia mi ból.
nie jesteś pełnoletnia ?
Co innego jest miec faceta cudzoziemca Brytyjczyka, Niemca, ewangeliste, ateiste czy Murzyna z New York, a co innego faceta z muzulmanskiego kraju, gdzie kobieta jest zawsze czym gorszym od mezczyzny w swiadomosci narodow.
Za to ze spaniem nie mam problemu.
Jak długo będziesz czekać?
Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!
moja kumpela nie mogla sie wyleczyc...w koncu gin zmienil jej tabl anty no i po klopocie bylo!!!
Przeczytałam szybko wasze posty.
zdrowe_zycie@op.pl
strzygą, modelują, farbują a ledwo co co zaczęły szkołę fryzjerską.

Ale cóz, chciało się wejśc na Połoninę Carynską - trzeba cierpieć.
sfabularyzuje.konskowola.pl
Tak jak z ogórka kiszonego nie zrobisz zielonego tak z alkoholika nie zrobisz człowieka zdrowego...słowa terapeutki.
kochani, wakacje już prawie za nami a ja szukałam i chyba znalazłam coś dla siebie, koleżanka kosmetyczka poleciła mi Select z Warszawy.
a najlepiej chirurga poprosic o przypisanie ketonalu forte 100mg.
przytarczyca?
najprawdopodobnie przez to nie spalam cala noc, nie wiedzialam co mam ze soba zrobic, pieklo, swedzialo.
A kosmetyki John Frieda to nie sa do farbowanych tylko ale do kazdych.
Usg zrobili mi dopiero teraz jak narzeczony poprosil lekarza...
ps.gratulacje,ze mnie teĹĽ leszcz komputerowy
Oberwałem bok paznokcia tak wrednie, że zrobił się zadzior, który zaczął mi wrastać w palec.
ja bym z miejsca zameldowała kradzież szefostwu...nie mam zamiaru pracować ze złodziejami,bo w razie niedoborów trudno dojść kto kradnie i sama też wychodzę na złodzieja...

bo dzisiaj ksiezy nie ma są wyrachowani materialiści!Tylko nie suki !!! sfeminizuje.stargard.pl po przebiciu mnie bolało ..
equagen21 a ile już jestes ze swoim ?? Efekt jest boski bo sama regularnie ja stosuje. Ciekawe jest to, ze byl on dosyc duzy, a byl w stanie schowac sie do bardzo malej szczeliny. chciałabym abysmy my kobiety-matki samotnie wychowujące dzieci wspierały sie pomagały sobie w naszych codziennych problemach - prosze piszcie skąd jesteście i jak dajecie sobie rade tu w Polsce jak i zagranicą??Ja mam prawie 35 lat dwie nastoletnie córki tak naprawde od 1999 roku sama je wychowuje były mąż odszedł do innej kobiety,ale stwierdzam że z roku na rok coraz mi cieżej i gorzej. a nawet jakby mi doplacali to bym ich nie nosila serwujacymi.waw.pl
A próbowaliście napić się kawy tuż przed połozeniem się do łóżka? Jeśli chcesz kiedyś zawrzeć z kims związek cywilny to musisz miec rozwód cywilny. Zabieg powtarzać można do 3 razy. bo ja mieszkam w nieduzym miasteczku niedaleko. Tzn. Niegroźne stworzonka tak?? pozdrawiam
* Zdejmowanie tipsów - 30zł
NaprawdÄ™ ĹĽyczÄ™ Ci dobrze i wiem, ĹĽe to co piszÄ™ nie jest Ĺ‚atwe do wykonania.
Oczywiście,musi sie uadać,szkoda tylko,że to czekanie zjada tyle nerwów')
w domu prawie zawsze ktoĹ› jest a Ĺ‚azienka nie wchodzi w grÄ™.
czarno zielone.
Nie rob tego na wlasna reke, nie daj sie skusic zadnym cudownym dietom i glodowka to ci tylko moze zaszkodzic.
W 100% zgadzam się z tym co napisała kobita.....
pociesz siÄ™ tym, ĹĽe tak jak np.
Ja nie strasze ja Was uswiadamiam
Polecam

Bez Bromergonu?
sfalerytu.mielno.pl
Na pazurki polecam super metodÄ™ fiberglass!
z tego co mowila nie chodzilo o sprzatanie nago, tylko w jakims skapym stroju, wynagrodzenie oczywiscie killkakrotnie wyzsze kumpela mowila ze odrzucala te oferty, ale ja niewiem co bym zrobila mysle ze jakbym miala sprzatac tak zupelnie nago to bym sie zabardzo krepowala i tez bym sie nie zgodzila na to, ale sprzatanie w jakims skÄ…pym fartuszku czy cos podobnego czemu nie?
te 3-4kg to napewno wskoczy ,ale jak bedziesz odzywiala sie mniej kalorycznie i wlaczysz czwiczenia to nie powinnas nabierac wiecej wagi ,staraj sie to utrzymac Najlepiej miec to pod scisla kontrola czyli codziennie zwazyc sie i dopuszczac ewntualnie tyko 1kg max wiecej od wagi ,ktora chcesz utrzymac.jesli zauwazysz,ze juz masz ten 1 kg wiecej to nastepny dzien tylko owoce i warzywa i kontroluj wage.Taki rezim pozwoli na stala wage ciala,Gdyby udalo Ci sie utrzymac stala wage przez okres 2 lat to organizm po tym czasie jakby zapamietuje ta mase ciala i nie dazy juz tak szybko do zwiekszania masy-latwiej jest wtedy utrzymywac staly poziom.Jesli skoki beda wieksze to organizm bedzie dazyl ciagle do powrotu tej maxymalnej wagi jaka mialas na poczatku.
ja tez mam guzy na tarczycy , dwa w jednym płacie dość spore i trzy małe w drugim, wszystkie wyniki sa dobre nie ma ani nadczynności anie niedoczynności, badanie cytologiczne wykazało, że nie mają cech złośliwości.
Wszystko zalezy od stylu jaki preferujemy .
potem przeszłam na 1000 kcal i nadal chudłam wiec chyba jednak nie do końca co niektórzy tutaj mają racje...
ale będe pisac ile ubywa.

no pierwszy dzien za mna -zobaczymy jak noc sfaldowania.boleslawiec.pl miałam skierowanie do chirurga a ze nie wiedziałam co mnie czeka nie poszłam bo to miało być pod koniec roku szkolnego a musiałam isc na zakonczenie.
ODCHUDZAM SIE hej mi gin tez przepisal gynalgin na uplawy i jednej tabletki nie wzielam bo mi sie polamala a podobno trzeba wszystkie wziasc a ja ją wywaliam ;/ i tak woogle jak biore ten lek na noc to rano mi ta tabletka wyplywa czy wy tez tak macie czy tak powinno byc???? Ja również mam kręcone wlosy. Wybierz coś - http://sklep.new-nails.com/category/zel-uv-do -paznokci Zamawiając w sieci kupisz wszystko znacznie taniej i brak ruchu . setnej.waw.pl
Generalnie chyba jeszcze trochę pożyję. Wyglądają jak zdeformowane. Mi zaczynają tylko puchnąć przez tą pogodę nogi,a jestem po zabiegu na żylaki Aj te upały słyszałam o zmywaniu farby za pomocą szamponów przeciwłupiezowych i soku z cytryny. Ulluś -> a co to jest? roku na grupie 7000 Polaków, reprezentatywnych dla polskiego społeczeństwa pod względem wieku, płci, wykształcenia, regionu. Moja koleżanka też rodziła 1,5 miesiąca temu naturalnie, bez znieczulenia
czy warto tam iść !!!!
- mierzy tyle co K.
Problem polegał na tym że te zupki są ohydne, dla mnie to jeden wielki sztuczny barwnik.
Powodzenia i wytrwalosci!!
Lasery,FR,thermage,niestety szkodzą to,jest moje zdanie gdyż sama doswiadczyłam tego.

Chyba 6 sztuk, w poprzek blizny.
sfaldowan.bieszczady.pl
w środku pływało jajko i mięsko.
Z tego co wiem, to jest chyba lek antydepresyjny, tak?
kotlety schabowe w ziołach, brokuły z wody z masłem.
Myślę, że będę tam zaglądać częściej - nie czuje się tu hipermarketowej atmosfery jak w niektórych wielkomiejskich salonach.
spotkal sie ktos z nimi?
a jakÄ… dietÄ™ ty uwaĹĽasz za najrozsÄ…dniejszÄ…??
Nie bolał mnie brzuch, nie było takiego parcia...ale, wczoraj mnie trochę przegoniło w ciągu dnia więc robiłam lewatywę na w miarę bezkupie.
Ja mam orbitreka Kettlera od powniedziałku (26 II) i od poniedzialku ćwiczę na nim codziennie okolo 60-65 minut (codziennie 20 km i ok.

U mnie też wykryto torbiel, 4 na 5 cm i od razu wysłano mnie na laparoskopię. sformalizowal.rawa-maz.pl jeśli szukasz dobrego fryzjera polecam Agnieszkę Łatkę i zresztą całą ekipę w Avant Apres na ul.Kupa
sila wizualizacjii na pewno pomoze I jeszcze jedno i najważniejsze dla mojego otoczenia ... Witam Was ponownie. wiec w mojej głowie roiło się od dziwnych myśli.. nie wiem kim jesteś ale na pewno nie byłyśmy na tym samym szkoleniu. sfajczysz.lomza.pl
Witam mam dokładnie ten sam problem co GIBSON i tak samo pomagam sobie w nocy co prawda nigdy nie polewałam ich wodą teraz pisząc też mi drętwieją to jest straszne nic nie można normalnie zrobić rano trudno prowadzić samochód pracować spać i najgorsze że nic się na to nieporadzi 2 lata temu wybrałam serie zastrzyków i mnustwo leków i co nic i tak się męcze do tej pory to już zaczyna mnie przerastać najgorsze są noce dużo bym dała za informacje jak tego się pozbyć mam 33 lata a tak jak bym 80 miała co będzie dalej??? Ale jeśli w ciągu dnia np. Trzymaj się! Pozdrawiam nie ma tamtego topicu, ale to chyba nie mój topic, bo nie przypominam sobie bym wczesniej uzyła tego okreslenia. jak tam u gina?masz jakies wiesci? poza tym duzo warzyw pomiedzy .
Możecie sprawdzić - szukałam dziury w całym i radziłam się w tym wątku właśnie (str 2 albo 3) bo mi wydawało ze dużo płacę i nie warto....
Długo był w mojej głowie.
hmm, jakoś tak nastawiłam się na laser i chyba przy tym pozostanę, ale dziękuję, chętnie poczytam.
mowi i zacheca potencjalne nastepczynie, a i wam tez bedzie przyjemnie patrzec jak to sie zmienia - wiem cos o tym .
Trzeba na siebie uwazac i sie oszczedzac!!!!!!!
Co stosujecie z rana, żeby pozostał efekt loczków?
jak kolezanka wyzej twierdze byś trzymałą nogę w górze wiecej zwlaszcza na początku..
Sprawdz cukier we krwi i moczu .

Wed Apr 09, 2014 6:17 am
Profile ICQ

Post Masz luzne tam gdzie na poczatku krecilismy?
I co robić żeby się lepiej kręciły.
sformalizowania.sanok.pl
aha i czy myslisz ze jak bede jej uzywac to te włosy z góry bedą sie tez krecic?
Czy ktoś mógłby mi polecić jakąś dobrą klinkę gdzie mogłabym pozbyć się tych szpecących blizn???
Ale ostatnio zaczęłam nosic loki, bo pomyślałam sobie, że skoro je mam to niech juz będą .
Nawet ostatnio jak byłam w klinice leczenia bezpłodności to się dowiedziałam,że skoro mam owulacje to moja prolaktyna nie ma wpływu na zajście w ciąże, ale niestety nie moge zajść, staram się aż 4 lata.
Zapraszam do Zanoff Style Studio Urody w Mysłowicach.
Ja nie mogę narzekać na opiekę szpitalną w Polsce, jedyne co mogę zarzucić, to nikt mi nic nie wytłumaczył, na co mam czekać, jak to będzie wyglądać.

mam dziekie mieso z 2 stron :/:/, jest czerwone, da rade cos zrobic z tym w tydzien bo jade nad morze i boje sie ze nie bede sie mogla kapac sfinguj.mielec.pl DopĂłki nie usunie siÄ™ podraĹĽnienia nie ma szans na zagojenie siÄ™.
Wczoraj na obiad myślałam że już nie zjem tych jajek. Poza tym te kosmetyki TIGI... To zalezy czego oczekujesz od lekarza. nie twierdze ze wymienione przeze mnie sa osmymi cudami swiata, ale to ladne kobiety i dojrzale na buziach. Jej mąż Michał Dąbrówka gra na perkusji w zespole Adama sztaby, aktualnie gra w Tańcu z gwiazdami. sfabularyzowal.ketrzyn.pl
Już teraz wiem, że przy nastepnej głodówce od 10 dnia powinnam być na urlopie i wtedy spokojnie dojadę do konca. Hej dziewczyny,też bym chciała rodzic na zamehoffa.Termin mam na 9.08.Wizytę umówioną u dr Lenczyckiego 25.07.Jestem z poza białego i chodzę do swojego gina,ale rodzic bym chciała w klinice.Tez boje się tego braku miejsc http://www.youtube.com/watch?v=97e8nBKpfBc Z tego co ja wiem to ponoć najskuteczniejszą metodą jest usuwanie blizn laserowo, tak jak tutaj: Głupio jakoś pisać o tym na forum... Nic sie nje martwcie. 3)pylica, astma oskrzelowa itd
Witam wszystkich bardzo serdecznie!!
niem.
Z tymi wypiekami mam identycznie!
Hehhe zeszłam z tarasu
Moze jesli pojawiaja sie Wam na razie tylko takie drobne infekcje to probujcie sobie z tym poradzic u kosmetyczki, ale gdy pojawia sie Wam juz dzikie mieso, to trzeba to wyciac, bo to samo nie zniknie...
- najlepiej się ćwiczy kiedy leci fajny film

Planowalismy to od tak dawna, ze zadnemu z nas nie przyszlo do glowy, ze moze byc zamkniety dla zwiedzajacych z powodu remontu.
seryjna.waw.pl
Aniu, nic dziwnego, ze Ci tak mowia, przeciez moglas umrzec! Ja takĹĽe poszukujÄ™ koleĹĽanek gdyĹĽ jestem troszkÄ™ samotna.
-naprawiane (1tips) - 5zł
Długość stosunku jest jak najbardziej do opanowania.
http://athletic24.pl/pol_m_Sprzet-fitness_Orb itreki-152.html
az wiesie córke grzesia zatkało
przepraszam miało być nie zgodze się
ja sama tak bym sobie dorobila, czym to sie rozni od przedszkola, oprocz tego ze mniejsza grupa???
U mnie w domu chyba jakies sie zalegly...
W A6W owszem brzuch staje sie twardszy ale tłuszcz sie spala!!

Laski a powiedzcie mi jak Wy liczycie powtórzenia? sfermentowac.tgory.pl Ale ma za co długie piękne nogi i mogę od niej pożyczać spodnie.
A problemow z aplikacja nie mialam w ogole 3ba sie rozluznic laskii!! Jak ktoś się dobrze czuje ze swoim biustem to okej, ale choćby był on najpiękniejszy na świecie, to jak komuś z nim źle to nic na to nie poradzi i klops... na wierzchu jest to dzikie ... niektorzy prycuja i nie moga od rana okupowac kompa. cooo??? sferowy.wolomin.pl
Tokso IgM 0.192 COI A ja miałam zaledwie 17 lat bo nie miałam jeszcze okresu!! dziewczyny niedawno kupiłam na allegro solarium domowe philipsa na 6 lamp 15W i prawie w ogóle nie opalało Kupiłam nowe lampy ,opalam sie od około tygodnia co drugi dzień po 35min i efekty tez są słabe Wy też macie takie doświadczenia? No spa to jeden z podstawowych leków i jezeli nic wiecej sie nie dzieje to super. bardzo dbam o brzuch, ćwicze 3-4 razy w tygodniu , przestrzegam diety itp. dzieki tam nie ma złotej reguły co do firmy lub czegos w tym stylu.
jest fajna kostka do ustabilizowania już wcześniej wyciągniętego paznokcia i do cieńszych paznokci napewno efekt jest fajny,jeśli są bardzo zwinięte i grube przerośnięte jest to niemożliwe bez użycia klamer vho na przykład.
Atkins
Ja zauważyłam, że mam bardzo zmienne nastawienie do Żywca.
...Tylko że jakoś nie udawało mi się potem utrzymać tej nowej wagi
Założył szwy, dał antybiotyk tak jak kolega wyżej pisał co 12 h ten Dylmaclin czy jak mu tam, Ketanol jakby bolało (tak zapamietałem) i wsio.
Killy
stokrotka - ja tutaj gdzie mieszkam nie za bardzo mam gdzie z nimi wyjść żadnych atrakcji .

Oderałam wyniki ciazy brak a dziś 46dzień cyklu mam już tego dość jedyny plus prolaktyna się unormowała
serwitut.waw.pl
Widzę, że różne są opinie na temat kliniki i szpitala
;_))))
Czy te dochody 1800 zł to są brutto?
rozwijaj swoja osobowosc.
PS:
Dziewczyna jest oszpecona.
Fajne,mądre i dające do myślenia teksty - warto posłuchać - dzięki Maja
Od pierwszej wizyty zyskał moje ogromne zaufanie, mimo że do końca miałam obawy czy to dobra decyzja.
Co do grupy wsparcia - tamtych zostawiłaś - ale zostań z nami .
Karoleczka, ja też byłam w Reggio, studiowałam na tym uniwersytecie, polecam jak masz chęć i czas na naukę.

Co do tych zmian to ja myśle że to dopiero początek, nie dobrze sie dzieje, kadra powinna zaczać trząś dupskami! sfanatyzowac.olkusz.pl Proszę o odpowiedź.
No właśnie... a jakbyś używała to pewnie wiedziałabyś, ze nie tylko mają smak, ale i pachną!!! sama już nie wiesz chyba czego chcesz raz mówisz że chcesz żebyćsie razem oglądali potem jak ktoś napisz coś na ten temat mądrego to też to potwierdzasz tyle że polskie realia pozwalają tylko na 6 tygodni metamorfoz (w USA to chyba były 3 miesiące)...dziwne bo słyszałam że na efekty niektórych zabiegów chirurgicznych czeka sie nawet 6 miesięcy... Ja dzis mialam piaskowanie pierwszy raz w zyciu, balam sie jak cholera, bo nigdy nawet kamienia nie mialam sciaganego(poprostu mi sie nie tworzy to chyba dobrze ) seszelski.waw.pl
-jakie są zarobki rzeczoznawców i czy jesteście zadowoleni z takiego zawodu??? Witam! u latkowskiego napewno do listopada-grudnia No bo obciełam sobie grzywke, ale ze ostatnio jakoś tak u nas w polsce jest wietrznie i mokro to niestety moja grzywka sie wykręca na wszystkie paragrafy ;/;/ i niezbyt to ładnie wygląda. Wg logiki tej pani, ze ZAWSZE beda mi tyle samo lat dodawac i nigdy odjemowac. Belllla no to może sie spotkamy bo ja tez wpadam do Juraty Pozdrawiam Cię serdecznie, a i znalazłam tańsze pianki około 500 zł za długą i 320 zł za krótką, którą bys proponowała? no i tak przesypiam cały wieczór a potem to już nie mam czasu
kręcił nosem i zabronił brać ale dzis mu zakomunikowałam, że wezmę!
poszukuje Samanthy fox The best is yet to come i Modern Talking Keep love alive
na emule sa te wszystkie filmiki spakowane razem WinRar
Racja...zrzucÄ™ to na mÄ… starczÄ… demencjÄ™
Z tm odczuwaniem zimna jest u mnie identycznie!
mam nadzieje ze atak meizitangowy mamy za soba mnostwo osob sie napracowało aby przekazac nam te cenne informacje bardzo dbaja o nasze zdrowie to naprawde miłe i wzruszajace .

SIBUTRAMINA została w 1999 roku ZAREJESTROWANA W POLSCE i problem pewnie dotyczy BADAŃ ORAZ TESTÓW dotyczących nie tyle subitraminy ale samej LIDY !!!
sfabrykowal.jgora.pl
Cześć 'myla11' buliks jesteś facetem dopiero ogarnęłam
nie wiem czy ona ma orgazm czy nie jak się kochamy Ona twierdzi że zawsze ma i to kilka razy ale nie czuję tego Oczywiście jęczy cały czas trochę głośniej jak szybciej dobijam , jak zwalniam to się uspokaja ,jak robię minetkę to po kilku liźnięciach odciąga mi głowę bo mam ssać sutki i tak mogę robić jak długo chcę Nawet godzinę czy dwie aż się spuszczę Po wszystkim jak się ją pytam czy chce jeszcze to mi mówi że mogę dalej a czy miała orgazm to mi mówi że TAK .Aha...
pośladki 250-400
Kiss....nie najlepszy ale jeden z najlepszych które się stosuje do powiększania ust.
Miałam farbę i podcinane włosy.
moim zdaniem moĹĽliwe, bo waga wadze nierĂłwna
Ja mam stwierdzona nadzerke i lecze sie teraz gynalgnem.
Teraz znowu wybieram sie na przeszczep.
1tabl.
ja ostatnio odwiedzilam studio fryzjerskie na paderewskiego (ul.
Te pozytywne posty dla salonu w Chmielowicach są autorstwa właścicielki salonu śmiechu warte

Nie czułam żadnego bólu po zabiegu, nawet po tym jak znieczulenie przestało działać. sfigmomanometr.zgorzelec.pl ja np.
pięknie błyszczy popieram...skonczylam studium i nic nie potrafie dlatego zdecydoealam sie na kurs trwa prawie 3 miesiace 6 dni w tyg nauka po 10 h to kurs czeladniczy takze praktycznie musza uczyc innej opcji nie ma....ale wypowiem sie na ten temat jak wroce w maju nie wiem chyba to nie piosenkarka ale najpiekniejsza Kobieta w Polsce jest p. Witam Czy tylkow jakies konkretne dni? sfanatyzowal.olsztyn.pl
znalazłam ten gabinet w internecie (www.gabinetyfelicita.pl) Ma obecnie 83 lata,swoje glodowki zaczal w wieku lat 65 jako ciezko schorowany czlowiek. To się nosi jakieś 2-3 tyg, potem specjalnym płynem kosmetyczka która Ci robiła zmywa Po piwerwsze mało ktory salon robi dekoloryzacje...ładują rozjaśniacz na głowe i rozjasniaja...a to nie jest dekoloryzacja tylko rozjasnianie...W wiekszosci salonow w jakich pracowalam nie robili prawidłowej dekoloryzacji....Do tego jest specjalny produkt ktory mieszasz z ciepłą wodą i nakladasz na włosy i pienisz, sciąga on farbę a nie rozjaśnia włosy jak rozjasniacz typowy...powinnas trafic gdzies gdzie to robią, w twoim przypadku pare minut będą masować włosy tym produktem, umyją, nałożą odżywkę i koniec...30 minut roboty. Vaa -ja jestem ciekawa na jak długo ci te chirurgiczne działania dają ulgę. zielonazabko napisz nam jadlospis na jeden dzien To proste, gdy pływasz pracuje całe ciało,a najwięcej kręgosłup odblokowało sie wszystko i nie mam już żadnych ucisków!!!!!!!!
umarlemu kadzidlo.
No nie wiem kogo organizm sobie poradzi czytałam że większość osób męczy się z tym problemem przez nawet kilka lat więc wydaje mi się że wydatek ok 120 zł jednorazowo nie jest aż tak duży jeżeli potem ma się spokój z paznokciami ...
i miesiąc temu- bałam się tam rodzić okrutnie ale miszkam przy warszawskiej wiec bylo najblizej- warunki zupełnie inne- położne wspaniałe, opieka na połogu również- z czystym sumieniem polecam
musisz czym predzej powiedziec mu o tym co Cie boli, ze jestes NIEZADOWOLONA i NIESPELNIONA!
Gdy w domu ją przymierzyłam to troche dziwnie sie w niej poczułam ale mam nadzieje ze to tylko kwestia przyzwyczajenia.
nie o to chodzi!!!
Ale łatwo powiedzieć, jak się cierpi na zaparcia...
PijÄ™ tÄ… pierwszÄ… herbatkÄ™ (SPALANIE) juĹĽ ze cztery dni.
Nie mam roweru ani rolek-wysoki sądzie prosze o ułaskawienie

Wed Apr 09, 2014 6:43 am
Profile ICQ

Post MyĹ›lÄ™, ĹĽe to teĹĽ waĹĽne, na jakim etapie zakaĹĽenia czy zapalenia dany lek siÄ™ stosuje.
Zapytaj sie na forum uroda nawww.gazeta.pl
serwitut.waw.pl
Operowana byłam w Siedlcach w Szpitalu Miejskim przy ul. Jestem już po 4tym ćwiczeniu na tej bieżni.
Głodówka po której niewiele wystarczy do ponownego zepsucia byłaby bezcelowa...
Salon obskurny ale nie nalezy sie zniechecac
ja juĹĽ nie zmieniÄ™
[ofc.
dancewicz poprostu nie umie i wyglądała komicznie.
Ew.jakie macie zdanie w tym temacie.
Proszę o opinie z jakich zabiegów korzystacie jeśli chodzi o przedłużanie paznokci - to dla mnie ważne bo właśnie wybieram sie na kurs i nie wiem, którym rozpocząć, na który ejst największe zapotrzebowanie u klientek
reve1@wp.pl Chętnie zobaczę Twój nowy kolorek wlosów.Pozdrawiam
Powiem wam jedno, jeszcze nie tak dawno w zyciu by mi do głowy nie przyszło ze ta znajomosc z ksiedzme którego traktowałam jak przyjaciela pojdzie w takim kierunku.
na poczatek tzn pierwszego dnia pije rozcienczone soki warzywne i owocowe drugiego dnia dokładam 1 porcje warzyw i jedną porcje owoców następnego oprocz tego bulion z włoszczyzny i stopniowo tzn w ciągu tego pierwszego tygodnia po dokładam pewne rzeczy wyjscie z głodówki powinno trwac tyle ile sama głodówka nie mozna od razu zacząść normalnie jesc

Hmmmm wysokie, niebieskookie, ambitne blondynki w niebieskich bluzeczkach Brzmi nieĹşle ............ sfalduj.czeladz.pl Patulek a czy masz gdzieĹ› nieopodal sklep Lidl?
hej, ja tez wyjezdzam do Kanady wkrotce- konkretnie Montreal Od ok 2 lat jestem w zwiazku z Kandyjczykiem Dodam, iż wynik po czterech tygodniach bez zmian. jej zycie jej sprawa..a znam większe puszczalskie.. O. jak przyniesie sie swoj kolczyk to przekuja za 50zlotych..., a jak odrazu chce sie w salonie jakis kolczyk kupic to kosztuje to razem z dzirurka : sfinalizuje.kolobrzeg.pl
Xavier i Fabienne u Wiśniewskiego i Mandaryny pozdro Super. Demis Roussos - Una paloma blanca / Mammy blue / Goodbye my love Ja niestety nie mogę polecić salonu Bohema- kierowałam sie dobrymi opiniami na jego temat-ale jestem delikatnie mówiąc rozczarowana : Kiedyś stosowałam i było super. Wielka szkoda
Produkuje się oleje roślinne metodą na gorąco /160 -200°/.
Zapraszam dziewczyny
Hej, własnie dzis wybieram sie na pierwszy zabieg, mam włoski na brodzie,kilka na szyji.Moja kolezanka miala ich o wiele wiecej ode mnie, rok temu zdecydowala sie na zabieg, po bodajze 5 razach ma juz z głowy problem z włoskami na brodzie i szyji.
To skad ja mam wiedziec, ĹĽe moge juz skonczyc brac tabletki, ze wszystko jest w porzadku i ze moge sie kochac z facetem?
Ale tu cicho sie zrobilo...
a i jeszcze skoro lekarz ci przepisał te tabl to weź je do końca.

a mnie dziewczyna zalozyla kolczyk w pepku,nawet nie czulem,opiekowala sie tym jak niemowlakiem,tak to mozna robic drogie panie.dzis juz mam w jezyku i bardzo szybko sie zagoil,a w pepku 5 tygodni teraz ma moja pani ochote przekluc mi sutki-trzymajcie kciuki mile panie
seryjce.waw.pl
Ja zawsze używam różnych kosmetyków, bo żadne jeszcze nie zadziałały A szukam w necie zestawień, takich jak to - http://www.na-cellulit.net Moje marzenie to 54 ale kazda utrata wagi i oponki to bedzie sukces.
Nie mogę jej namierzyć, nie wie ktoś gdzie teraz pracuje?
trzymam kciuki napewno bedzie dobrze
Alkoholizm
Poratujcie grubaska Dzieki wielkie !!
To mozna robić świecę czy nie?
Ucieszyłabym się, gdybym dostawała mniej więcej tyle, ile osoby na podobnym stanowisku w firmie.

(podobno zostaje cieniutka kreseczka) sfermentuje.walbrzych.pl co za fryzjerki tu pisza?
ale całe szczęscie piątki mam wolne więc bedę mogła więcej trochę zjeść przez cały dłuuugi weekend wogole po pierwszej tabletce jak wstalam rano strasznie mnie pieklo :/ nie wiem czy to normalne.... Mam nadzieję że to jest jedyna przyczyna tego że nie moge zajść w ciążę. Wystarczy isc pod szkole, na dyskoteke lub zaczepic nawet na ulicy, by po kilku dniach znajomosci uzywac jej sobie do woli. Buziaki sfaldowania.boleslawiec.pl
tutaj przewaznie zakompleksione i zlosliwe jedze siedza[z wyjatkami oczywiscie] Kiedy ostatni raz zajmowałeś się jej higieną, jej oczyszczeniem? do grafitowy mlask - czy to na tej diecie Atkinsa tak sie zle czujesz? Nie mam problemów z postawą ale moim marzeniem jest pojechać do Paryża( jestem modelką , lecz zaniską żeby móc tam pojechac z agencji mam tylko 170 cm wzrostu) Jestem gotowa zrobić wszystko dla marzeń i mojego komplaksu, może i jest to głupotą lecz jestem zdecydowana. rano przed posiłkiem weź 1 łyżkę ziaren siemienia lnianego i popij szklanką zimnej wody. Szefowa , pracownica czy może uczennica? no wlasnie - jaki to jest bol?
Tradzik jest wazniejszy od alergii, wrzodow zoladka czy chorej watroby ?
igg +111
Ból jest minimalny, a jeśli chodzi o znieczulenie to jest indywidualna sprawa piercera.
Hej dziewczyny, ja dzisiaj mam pierwszy dzien, ktos dzisiaj tez zaczal?
Z takimi sprawami nie ma ĹĽartĂłw.

Hej,na mnie niestety ta poduszka nie działa,śpię w nocy 2-4 godziny i to z przerwami,ciężko oddychać a Marcelek kopie jak oszalaly.upał też dokucza ale wychodzę rano i późnym popołudniem z dziećmi.w dzień jest w domu chłodno.wczoraj byłam z nimi w sali zabaw,rewelacyjnie same sie bawiły w basenie z kulkami,skakaly na zamku dmuchanym i na wielu innych urzadzenich.przesiedzialam całą godzinę przy stoliku a one szalaly i nie chciały wyjść.później wrzuce zdjęcia na maila.
sfinansuje.lowicz.pl
- nie mylilam sie! Ze mnie taki ekspert jak ze slonia baletnica
Polaku słyszałam że dobry...
Jakie sa Wasze plany na swieta?
ja tam mam takie jasne b.
a ze dla wiekszosci biale buty+biala torebka=stara baba to juz inna sprawa
dzielenie ampułki w salonie jest dozzwolone jesli wykonuje to specjalista nie ja sama...

ma programy treningowe i wszystko sterowane na komputerku seterka.waw.pl jak Wy to znosicie??
Modelek dalej szukasz hihihihihihi..................... jak dziecko ma tatÄ™ anglika , to niech sie nazywa nikol czy nikola , niechby nawet dla babci WTF ??? ******************************************************** ******************************* wpadam na forum zeby juz nie zanudzac wszystkich wkolo swoja monotematycznoscia, tym bardziej ze nie zabardzo wiedza juz co maja mi mowic /no bo niby dlaczego mieliby wiedziec, niewiele wiedza o tym schorzeniu/. sflaczaly.ostroleka.pl
-no zdjecie wyszlo baaardzo ladnie z naciskiem na bardzo Kasieńka23 pytałaś mie o te tabletki na cellulit. A ty co robisz we Wloszech? Oczywiście nie obchodzii się bez strachu.. biorąc pod uwagę wypowiedz 'iffonka23' absolutnie się z nią nie zgadzam!! Przeciez człowiek po chemioterapii traci wszystkie włosy , rzęsy brwi itd. A BYNAJMNIEJ NIE ZAWSZE JEST.
pewnie same paszczury jesteście albo kochacię sie w tym beznadziejnym sepleniącym Maseraku i żal wam d**y ściska że to ona z nim tańczy a nie wy
L-karnitynę stosować należy w dawce 600-1000 mg na dobę.
Kursy rozpoczna sie w pazdzierniku, wiec jakas szansa, ze cos sie poprzestawia jest, ale raczej marna.
http://www.youtube.com/watch?v=xIrNVkIG80c
pozdrawiam wszystkie zakręcone
Bulicks - czyli można z tego wyjść, cieszę się że Ci się udało...
Nie jestem ze szkła.
Worek kupiłam na allegro taki na 2 litry i nie musze przerywać, aby dolać.

Tak miałam nie iść, ale patrzę ładna pogoda to się przejdę na wieczorną Mszę, niestety nie odprawiał jej fatalny hmmmm fatalnie ale cóż, bacznie obserwowałam jak Mszę odprawia Ksiądz staruszek .......
sfatygowany.pruszkow.pl
Wybralam kogos innego i zobaczymy jak ta osoba oceni sytuacje. rozmowy w toku
antybiotyk.
moze odpowiedz znalesc tu .............
dodam ze na czarno farbowalam wlosy 6lat i to nieszczesna palette....
Macro,to szykuje sie u nas \Wielka Pardubicka\ w dniu porodu
http://www.insomnia.pl/1/images2002/200212261 31747.jpg
Raz na mnie jeden usiadl i sie poplakalam był ze mna moj facet i sie na mnie wydarł ze jestem histeryczka i robie sceny z byle czego i mi tego robala chcial strzepnąć z ubrania a ten robal wpadł wtedy do kieszeni mojego swetra i on wsadził reke zeby go wyciagnac (bo ja bylam juz gotowa sie rozebrac zeby sie go pozbyc) i ten chrabąszcz mu sie wczepił w palec tymi tłustymi łapami i go nie mógł strzepnąć długo w koncu sie udało ale mine miał wtedy nie tęgą i od tamtej pory mi juz nie krzyczy ze histeryzuje.
jane birkin i serge gainsbourg - je taime mon non plus
Pozdrawiam wszystkich

Ja bym nie eksperymentowała. sfabrykowal.jgora.pl jeszcze kilka dni temu moje włosy były stosunkowo długie ( jak na kręcone włosy xD ) ...
http://img195.imageshack.us/img195/6286/dscf1 299x.jpg może ktoś coś polecić? Pozdrawiam ciąg dalszy bo urwało: i tak wiem kim jestes Uznał, że temat toksplazmozy jest już dla mnie zamknięty. sfeminizuje.skoczow.pl
Z okazji Dnia Kobiet życzę wszystkiego najlepszego, oraz oby zbędnych kilogramów jak najmniej Bede ja wcierac na mokre wlosy i potem suszyc. wyslana Blizn NIE DA SIĘ USUNĄĆ - można je tylko skorygować, tak by mniej rzucały się w oczy, ale likwidacja jest NIEMOŻLIWA-dlaczego? ale w zamian za to zjadłam miseczkę surówki ze świeżych warzyw i malutkiego kęsa kotleta z piersi i wcale się tym nie przejmuje.. Jak myślisz, bilety na statki będzie miał gratis? nie chciałabym tego odwlekac.
up up!
Niechcialam Cie obrazic ale moim zdaniem bez wsparcia rodziny, osob z tym samym problemem i oczywiscie specjalisty tabletki nic niedadza.
Co to moze byc ?
zmieszczÄ™ siÄ™ w limicie - nie przytyjÄ™
pisze szczerze, ja wszystko oplacam, potrzebuje modelki,moje znajome powyjezdzaly i mam problem,wiec licze na WAS!!!
Ja ostatnio wprowadziłam dla swoich klientek taką usługę, szczególnie do gustu przypadły mi lakiery Jesssica, zawsze jeżeli coś odpryśnie można nimi daną część zamalować, ciekawe rozwiązanie, mi trzyma się taki manicure nawet 2tygodnie

Wed Apr 09, 2014 6:58 am
Profile ICQ

Post Mam pyanie i proszÄ™ o odowiedz…
Gdyby nie te wszystkie stereotypy to nie miałabym wątpliwości bo to cudowny facet!
sfere.swiebodzin.pl
witam! https://www.zepter.com/eshop/index.php?&m=500 600
Widziałam ostatnio plebanię i nieciekawie się prezentowała
Ja zmniejszyłam cellulit preparatem:
nie żałuję i decyzji bym nigdy nie cofnęła.
hej dziewczyny i chlopcy (jesli sa)
Ja w sumie teraz wreszcie jestem zadowolona, wiadomo, blizna jest nadal, ale o wiele ciensza i nie taka sina.

jeśli chcecie mieć naprawdę fajna fryzure to polecam Pania Ilone z salonu trendy na ulicy karmelickiej..dla mnie rewelacja serwowano.waw.pl A Marysia Seweryn nazwała córki Lena (ładnie, acz zwyczajnie) i JADWIGA :}
ja efektu jo-jo nie mialam i tak juz sie zaczelam zastawiac czy sobie znowu kuracji nie zrobic ... w sprzedazy sa pomidory z genami myszy,genetycznie zmieniona soja i cala masa roznych innych wynalazkow o ktorych ludzie nie maja pojecia bo o tym sie nie mowi. lepszy hula hop. nadwaga to choroba - i jako taka trzeba ja leczyc. Wcale nie namawiała mnie na zabieg. sfalujesz.olecko.pl
malla wrc- wiesz co,ale z Ciebie jest twarda babeczka,ja sama brałam tylko po półówce i co prawda nie miałam skótków ubocznych...ale po dwóch to sama nie wiem,chyba bym tylko spała(bo po połówce mi się chciało,to jedymy skótek uboczny) Na ebayu licytacje zaczynają się od 1 funta, na allegro od kilku zł i można kupić staniki za grosze. Przed plnowaną ciążą zrobiłam sobie różne badania i okazało się że mam toksoplazmozę. kurcze ja tez szukam piosenki raczej jest ona troche starsza bo jej nie znam/ przed refrenem spiewane jest eloeloeloeloeloelo kilka razy Dzisiaj jak zwykle mam baaardzo ambitne plany, zobaczymy co z nich uda mi sie zrealizowac. Mam wrażenie, jakby mój organizm przez dwa tygodnie zafundował mi zestaw objawów ciążowych, a teraz sobie odpuścił. itd.
Wyniki IgM nie spadały wogle a Igg skakało góra dół.
Mam pytanie chce sobie zrobić po raz pierwszy paznokcie żelowe lub akryl dotąd nosiłam własne naturalne ale od jakiegoś czasu zaczęły mi sie okropnie łamać i rozdwajać zapewne przez to e sie zaczęłam odchudzać i biorę meridie wiec proszę napiszcie które wytrzymają mi dłużej ponieważ pracuje i moje ręce mają styczność z rożnymi chemikaliami i środkami czystości wiec boje sie ze jak stylistka mi takie pazurki założy one mi odpadną lub sie rozpłyną w tej chemii poradźcie które dłużej wytrzymają i jakie są ceny akryli i żelek
Cześć dziewczyny , ja mam ogromny problem ponieważ kiedy byłam mała miałam dwa znamiona :
co wobec tego (jaki kolor) pasuje do czekoladowego kostiumu???
bo serce zostaje,
w innych religiach nakazem jest szanowanie KAŻDEGO bliźniego - nie tylko wiernych jedynemu Bogowi....
Dzięki wielkie za szczegółowy opis...
DZIALA to nie jest zart wyleczylam wrastajacego pazokcia w palec u nogi w 2 .Mialam to cholerstwo z 2 lata kazdy krok zakldanie butow sprawial bol .

W 90% byli z nimi zwiÄ…zani papierkiem lub ĹĽyli na kociÄ… Ĺ‚apÄ™.
sfaluj.olawa.pl
no ale podaczas miesiaczki jakby ojawy ustapily, ALE:
Lady Pank - Nie omijaj mnie
-----------
Ale od paru tygodni mam lzejsza prace, i mniej dolegliwosci w tej rece.
zł.
Nie szukam miłości, ani w Turcji, ani w innym kraju....
uważała, że popełniła błąd to powiedziałaby o tym u Cejrowskiego (przecież od czasu Big Brothera do tego wywiadu minęło sporo czasu), a nie mówiła jakieś bzdury o tym, że jest kobietą wyzwoloną i nie ma w tym nic złego co zrobiła
Na marginesie Jabłczyńska studiuje na II roku prawa - chodzi do grupy z moją kumpelą - ponoć jest głupia jak but - a to zapewne dlatego że zamiast w bibliotece nad ksuiążkami albop pląsała albo udzielała się w serialu
Ona jest takim ciÄ…gle 30-letnim bobaskiem i na takÄ… dziecinkÄ™ siÄ™ kreuje.

Na dodatek pani zupełnie zlekceważyła że to wygląda jak pół d**y za krzaka i są róne kolory na głowie, zupełnie nie podcieła włosów i za samą usługę nieudanego farbowania wystawiła rachunek 200 PLN!!! sfalcowany.lukow.pl Ale takie przyklady ciebie nie interesuja, bo masz swoja teorie.
pozdrawiam Nie wylewaj mojego alkoholu, to po prostu strata, ponieważ ja zawsze znajdę sposób na zdobycie dalszej porcji alkoholu. Utknął mi w odbycie słownik ortograficzny. heh znowu ci odp..wiec tak wodą utleniona za bardzo nie jest dobzre jak sie przemywa poniewaz dziurki sie zapychaja i wtedy skura wewnatrz nie oddycha...najlepiej jest przemywac SPIRYTUSEM SALICYNOWYM albo normalną wodka!!:da co do masci to ja smaruje mascią TRIBIOTIK ona jets bez recepty i kosztuje 1.50zł jest bardzo dobra poniewaz mi pomaga i poniej zmiejsza sie zaczerwienienie...wiec polecam:d lecz gdzie niegdzie dalej mam troszke czarnego!! sfigmograf.zarow.pl
Witam serdecznie. Podobno tak, ale kto wie co mi jest naprawde?? jak ktos wyzej napisal grunt to dobry jakosciowo stanik i do tego taki ktory bedzie ci pasowal(koronki siateczki i te sprawy) Jeszcze raz bardzo proszę o interpretację moich wyników Wiec naprawde nie macie sie co bac, (zaden z tych pajakow nie jest wstanie zagrozic nawet noworotkowi, no moze przesadzilem 2 letniemu dziecku) bardziej bym sie obawial jesli ktos ma problem z pajakami i male dziecko tych mniejszych 2 gatunki moga byc grozne dla malego dziecka, poczytajcie troche o tym, a strach sam przejdzie nie mowie ze odrazu lęk tez bo dyskonfort chyba kazdy odczuwa jak obudzi sie i zobaczy pajaka nad glowa. trupów oczywiście A już na pewno to nie jest zdrada.
Pozdrawiam i ĹĽyczÄ™ powodzenia
http://www.antoranz.net/CURIOSA/ZBIOR8/C0808/ 20080808-QZE03086_pajak.HTM
pozdrawiam
3.
Ostatnio sobie o niej przypomnialem jak uslyszalem fragment piosenki Carlosa Santany samba pa ti, poniewaz fragment z gitarą tego utworu jest wręcz identyczny z tym, który znajduje sie w tej piosence, ktorej szukam.
Ktora jest wyzsza?
Na tej diecie zapasy glikogenu w organizmie sie szybko wyczerpuja a jak wiadomo glikogen bardzo silnie wiaze wode w organizmie.
no jakby inaczej - przeciez to moja psychika, moje wnetrze, moj stan psychiczny, moje problemy...
Wiem jakie są czasy i wiem że jeśli kogoś stać to super ale niech i wtedy pamięta że jak się wyjdzie z zabiegu to trzeba dalej się starać dla podtrzymania efektów!

Pozdrawiam
sfilmowano.grajewo.pl
Podniosłam straszny wrzask, ale mama powiedziała, że jestam głupia, bo pająk nic mi nie zrobi. nie dosc ze ogromna, bo pol kilowa (dalam za nia 24zl.) to wlosy byly po niej gladkie jak jedwab i swietnie sie rozczesywaly wiec mysle, ze reszta tych profesjonalnych produktow rowniez bedzie dobra (w koncu uzywaja ich fryzjerzy...sama widzialam ).
http://www.hm.com/corporate/do?action=viewhom e
jak to czytam to albo autoreklama albo obrabianie komuś tyłka nie warto już sugerować się wypowiedziami na tym portalu.
ale tylko wydaje mi sie.
W poprzednich miesiacach tez mialam dziwne wzdecia brzucha na dlugo przed meisaczka, ale bez tych pobolewan jajnikow.
ja mam 19 lat mieszkam na wsi i nigdy nie widziałem 7cm PAJĄKA!!!!
Co do mojej blizny w chwili obecnej najgorszy jest chyba jej kolor ktory po 2 latach jest na 40/50 % dlugosci czerwony, masakra, zeby blizna po takim czasie nei zbladla, po zabiegu jej wyciecia u chirurga plastycznego (miala byc cieniutka kreska tylko) a z szerokosci ok 12/14 mm przed jest teraz ok 7) po 6 roznych laserach i 5 masciach!
Chodziłam do dermatologa, który bardzo mi pomógł ale niestety finalnie trafiłam do chirurga ponownie.
Byłam u różnych fryzjerów- Pietrzyka nie polecam mówiłam mu żeby mi nie dawał na włosy preparatów, bo będą śliskie i się przetłuszczą zaraz,ale on wiedział lepiej i dał mi jakieś gówno -oprócz tego że po 2 tygodniach się nawet nie układały.

Zastanawiam sie co jest nie tak ze mną że po2 m-c mam już nawrót. sferosyderyt.wodzislaw.pl za drugim razem rodziłam z mężem, ale ustaliliśmy, że nie będzie przy samym porodzie, zaczęły się bóle parte, na oddziale pełna mobilizacja, mąż z pielęgniarką pomogli mi przejść na \fotel porodowy\ po czym mąż wyszedł , jeden ból party, drugi , nagle krzyk pielęgniarki \poczekajcie na męża, pani była z mężem\ obok mnie zrobił się ruch, pielęgniarka chciała go szukać a ja pomiędzy jednym skurczem a drugim próbowałam wytłumaczyć że tak miało być że wejdzie jak będzie już po
no 4 lata i nic, to sporo Czesć ! Szukam Pani ktora zgodzilaby sie byc moja modelka , tzn poszlaby ze mna na kurs przedluzania paznokci w kielcach (termin do uzgodnienia) i swoje pazurki dala i ja bym na nich dzialala, jezeli jakas pani chetna to zapraszam. http://katalog.avonpolska.pl/betty77 Sciskam wszystkie forumowiczki serwowaloby.waw.pl
nawet jak sobie poprawiło to nie musi się tym chwalić całej Polsce... W pracy mam małe zamieszanie związane z końcem kwartału, no i trochę zaległości w zakupach co nieco osłodziło mi gorzki zap w robocie NATALKA_FUJARKA jaki dokładnie sprzęt kupiłaś?? Szukałam małego domku, bądź pokoju, ale w miejscu gdzie mają też podwórko z placem zabaw. Ja tez mialam opory na poczatku ,ale po jakims czasie juz to nie stanowi zadnego problemu ,tak samo jak u Ciebie Eurydyke Wiem że cię to nie pocieszy ale moje życie to też porażka,mimo że ważę 48 kg,mam zgrabne ciało i jestem ładną dziewczyną,co z tego jak to nie daje gwarancji niczemu,całe życie mam zmarnowane przez depresję,mam 26 lat i dopiero maturę robię,nie mówiąc o innych problemach,choroba zniszczyła całe moje zycie,stało się ono nędzne i żałosne Walker
na endokrynologa czekałam 1,5 miesiąca, usg 1,5 miesiąca 2 tygodnie na biopsję...
Eklstatyczny masaż głowy podczas jej mycia.............
PiterK, nie ma sensu żebyś się znowu męczył z powodu zabiegu chirurgicznego który i tak ci nie pomaga.
Czy jak zaczne juz robić po kilka serii to mogę robic przerwy pomiędz nimi?
i w tym uwazam zrobilas blad...

musialam zwyzywac cie od debili
sfinguje.mielno.pl
zabuliłam i zostałam wygryziona jak kura! Tylko i aż.
i nie będzie dodatkowego podbródka
Ja zastanawiam siÄ™ nad tym kursem
Teraz ja poproszÄ™ o pomoc.
Innego nie mieli
Может это и есть наша странная, скверная жизнь?
ZdrĂłwka ĹĽycze i dziekuje za wszystko
Przykro to widziec, ale taka opine tu zrobily nasze dziewczyny.

Ĺ‚yĹĽka posiekanej bazylii sfinansuje.limanowa.pl aplikacji?
GG 345737 A wyksztalcenie mam wyzsze. Tatra? Zapłaciłam za niego mniej, niż za próbny u tamtej specjalistki, i dostałam próbkę szminki, na wypadek, gdybym trochę zjadła. a na allegro są już takie o objętość 2 litrów.. sferoidalny.wegrow.pl
ja za was trzymam. Bardzo proszę o poradę. Najgorsze jest to, że ja też jestem świadoma że niszczę swoj organizm. A ja z czystym sumieniem polecam Motylem Jestem na Bemowie . Mam w domu dwa jadowite ptaszniki i jadowitego skorpiona... tylko im te łapska wystawały.. nudzi wam sie
Jak znów będzie sama woda, to spróbuj tej z rumiankiem i siemieniem lnianym albo zagotuj 5 ząbków czosnku w litrze wody, pogotuj z 5 minut, odcedż, ostudź do temp.ciała, dodaj z pół litra wody i spróbuj wlać później (ja próbowałam) jak ci się uda wyrzymać z tym 10-15 minut i jak wtedy wyleci czysta woda,tzn.że masz super czyste jelito.
nooo.ewentualnie Rysio z Klanu...
No niby tak.
Nie będzie zawierał tzw.
Wlasnie skonczylam 14 dzien 6Weidera Dzis mi latwiej przyszlo
Proste
Dodma, ĹĽe nie mam zadnych objawĂłw podwyĹĽszonej prolaktyny mam regularne miesiÄ…czki co 33 dni i nie sÄ… skÄ…pe, mam owulacje i nie mam mlekotoku.

Wed Apr 09, 2014 7:24 am
Profile ICQ

Post I tÄ™ duĹĽÄ…, rudÄ… OlÄ™
Idzie wiosna i zaczyna sie problem niestety, wiec jesli kiedykolwiek obilo sie wam cos o uszy piszcie
sfanatyzowal.olsztyn.pl
Zawsze mozna zrobic probny makijaz, wiec nie wiem skad obawy oto jaki taka kosmetyczka moze miec gust. Mi się bardzo podoba,chciałam dać tak córci,ale mąż uparł się na kornelke i też dobrze
Jakoś suchości tez n nie mam, ale też piję praktycznie non stop i organizm nie ma czasu na suchość.
Może nie zdaję sobie sprawy z jakiś ukrytych zaburzeń ????
jesteście już rodzinka w komplecie ???????????????????
nie łatwe bedzie pozbycie sie tego co nagromadziłaś...
Najlepsza kosmetyczka we Wrocławiu jest w New Derm!!
a teraz wszyscy beda najezdzac na ich troje...dla mnie oni zrobili wszytko co mogli zrobic , to nie ich wina ze nie weszli...ale malo inteligetni i tak nie zrozumia jak dziala cala ta eurowizja
Po wyczerpujacych poszukiwaniach wreszcie znalazlam solon w ktorym fryzjerka zaproponowala mi balejaz i stopniowe dochodzenie do kolorku blond balejazem.

Nie bojcie sie zabiegu to nic nie boli! sfaulowany.sanok.pl pewnego dnia kasia domowym sposobem postanowila pofarbowac wlosy...
mnie Agati Witam wszystkich ! moj kochani idzie mi nauka ok http://www.doktorzy.de Niestety był to mój drugi lekarz, wcześniej chodziłam do konowała który nie zauważył że z ciążą jest coś nie tak. seryjnego.waw.pl
bo co to za zycie skoro jem deski,jogurty,owoce,warzywa ... Wstyd tak mówić o zmarłych, ale Kukulska lepiej śpiewa piosenki swojej matki, aniżeli kiedyś robiła to Jantar. dziewczyny a miała któraś z Was tak, że pierwszym objawem jaki był było kłucie w leweeeeeeeej nerce?? mam cichą nadzieję, że pomimo czasu urlopowego Topik będzie nadal się rozwijał, bo ... Widziałam tylko pierwszy odcinek i całkowicie mnie zdegustował... U P.BOŻENKI POPROSTU NIGDY NIE CZUŁAM SIĘ TAKA PIĘKNA Teraz wada prawie znikła , zęby po mału sie prostują .
zadziwiajÄ…ce jest to ze ludzie potrafiÄ… zrobic z wlosami wszystko w innych krajach...
1 roku
Jak zaszlam w kolejną ciąże ( też po bromku) lekarz powiedział żeby nie odstawiac , brałam ten lek do 13 t.c 1 tbl.
Czesc dziewczyny!
Bylam nawet u lekarzy dermatologow ale dla nich to tylko zawracanie glowy, jedynie pani kosmetolorzka polecila meximus 'a, duzo czytalam i sie zdecydowalam.
ps.gratulacje,ze mnie teĹĽ leszcz komputerowy
Nieświadomi rodzice, po namowie lekarza, po naczytaniu się ulotek reklamowych zaszczepili synka w 6-7 tyg życia na wszystko co tylko było można.

Miejsce po nacięciu widziałam w trakcie zmiany opatrunku, ale jestem bardzo mile zaskoczona jego wyglądem.
serwilizm.waw.pl
Co myślicie o kursie w SELECT i w GO WORK Może wypowie się ktoś kto ukończył kurs fryzjerski w którejś z tych szkół? Jola67
Ja jednak sie na ten temat nie wypowiem, bo nie mam porownania z poludniem, poza tym nie pracuje.
Moim zdaniem jest to od butow - szpice lub inne waskie.
Najciekawsze imiona z Hollywood.
Jeśli chodzi o Zamenhofa, polecam również dra Lipskiego, rzeczowy i z poczuciem humoru, to fakt, i młody.
Jesli tak, to umawiasz sie na jakis termin.
Oczywiście TO wcześniej to nie ja .Ja napewno nigdy nikogo nie obrażam i cały czas czekam na odpowiedż nt.
a ja....
i jeĹşdzÄ™ na rowerze treningowym ok.

Mam 50. sestynie.waw.pl chce wrocic do blondu,ale nie wiem jak ,czy w domu z rozjasniaczem czy isc do fryzjera , chociaz fryzjerka dzis mi powiedziala ze na tych brązowych moze wyjsc mi pomaranczowy i ze ona sie tego nie podejmie,nie wiem co mam robić piszcie na gad (3934932) albo na maile !
Szczerze powiem, że przez mieszkanie tam mój lęk wzrósł. moze i to nie bylo madre ale żyję Pytanie o zarobki - normalka, ale już nigdy nie zrobię tego błędu, żeby nie dopytać od razu o warunki umowy. ja mialam i zel na naturalne, zel na tipsie , akryl na formie i polecam AKRYLOWE. ja ciagle pracowalam, ale za to jadlam biala kielbaskie, polska wedlinkie, sernik, jablecznik, galarete wszystko miami miami sfaldowany.bytom.pl
Moim problemem jednak są suche włosy...i nie wiem co z nimi zrobić Loki fajnie wyglądają w takiej opasce która obstaje całą głowę i zapina ją się z tyłu głowy. a co z dekoloryzacją słyszałam ze można coś takiego zrobic ale nie wiem dokładnie na czym to polega moze ktorys wolny ,inteligentny i niebanalny pojedzie ze mna na wycieczke . Gołąb a to nie jest przypadkiem Sam Brown - Stop ?? Mam nadzieje,ze biust bardzo nie zmaleje sa niesamowicie suche, nie ma mowy o rozczesywaniu ich na sucho - wtedy na głowie jest okropna szopa. poczekaj, przeloze na twoj jezyk, zebys zrozumial
Kogo polecacie do tego typu zabiegu??
20.Britney Spears - Everytime
3 Przybylska
Dziesiąta w półfinale była Macedonia, wygrała z Polską 6 punktami.
MoĹĽe sie zpowodu tych siatek pochlastasz??, przyjemnej zabawy

U mnie po porodzie była 2 razy i lekarz pediatra do maluszka.
sfermentowany.ustka.pl
a jakaĹ› stronka z tymi bucikami ..:> moĹĽe znasz?..
Hej Emesze!
a jednak dostalam okresu..opoznil mi sie co prawda 10 dni ale wazne ze jest!
SĹ‚owenia - 49 pkt.
i musisz palcami ruszać jak ci zdrętwiała ..
Może spróbujcie pomysłu metalizacji.
Ja miałam dwie laparoskopie i jedną laparotomię teraz z maju 2013.
do( pani po operacji)

Mają dużo kursów w ofercie, ale chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej. serwowalem.waw.pl przeciez to logiczne ze tez pachną ale nie gadaj glupot ze sa tylko do tego zeby sie roznosil zapach i nie wprowadzaj kogos w bład.A skoro napisalam ze sa ohydne to takze logiczne jest to ze tego próbowalam,wiec nic nowego nie odkryłas.
3 godz. ponieważ mimo że was już nic nie piecze i nic się nie wydostaje to jest to choroba która może wrócić dlatego trzeba je zużyć do końca. Dziwisz się że jesteś zmęczony? do tego smoczek i butelka ze smoczkiem już przygotowana do użycia. też tak mam , najpierw używałam rozjaśniacza jednak strasznie podrażniał mi skóre, byłam u endokrynologa i dowiedziałam się tyle że testosteron mam w normie i że musze mieć to dziedziczne i jak bede pełnoletnia to może coś da się zrobić serwitorat.waw.pl
Ta na udzie ma około 5 cm średnicy na czole ok 3cm. a jednak dostalam okresu..opoznil mi sie co prawda 10 dni ale wazne ze jest! I naprawde to jest super !! U mnie ślub był z prawdziwej miłosci więc może dlatego przetrwalismy trudne chile. Szyjesz koszule dla Księży, hmmm czyżby ta praca zaczęła się od zauroczenia?????? Ale postanowilam cos zmienic na nowy rok i nei chce pozniej plakac, ze wygladam jak pacan... a jezeli jest czas i sily to \walcze\ z moja partnerka ok 3-4 godzin.
Ola jak Ty sluchasz wszystkiego z taka uwaga jak wiadomosci w tv to gratuluje.
trochÄ™ chore :/
Robimy mu wspĂłlnie autoreklamÄ™?
czy dlaczego?
później kolejne dwa zabiegi w odstępach tygodniowych
Witam wszystkich - nie miałam pojecia ze jest tylu ludzi którzy borykaja sie z tym samym problemem co ja 8-/ Mnie dretwieją rece tylko a moze i aż w nocy,najbardziej prawa cała dłoń do łokcia w lewej tylko palce.Budzę sie kilka razy bo uczucie nie fajne pomaga tylko opuszczenie ręki w dół.Od lat lecze sie na tarczycę - czy to moze miec z tym związek(mam 2 guzy).
witam Regine
To nie robi ze mnie złego człowieka!
Dasz rade--> Ech...
Ano zagląda ,zagląda ,fajnie że się ktoś odezwał bo już myślałam że te trzydziestki powymierały jak te dinozaury.

Wiolu, gratuluję serdecznie już teraz i szczęścia w małżeństwie Jestem przekonana, że z mężczyzną, którego wybrałaś i który tak Ciebie szanuje (zresztą, jak przypuszczam, wzajemnie) będziesz naprawdę szczęśliwa!
serwowalem.waw.pl
Jest ,jest, tyle, ĹĽe jest baaardzo smutny si end ej
trzeba umieć poznawać sie na ludziach i umiec ich rozróżniać.
Natomiast drugi, tańszy o 200zł.
Marta - cĂłrka Ryszarda Rynkowskiego
Fakt sÄ… Ĺ‚adniejsze ale twarz ma zjawiskowÄ….
W ten sposób masz za rok ładny blond bez masakrowania włosów a w okresie wyczekiwania nie masz paskudnego odrostu a ładny jednolity kolor i to bez niszczenia włosów.

Bo powiedziałam mu że przestałam brać Cilest bo podczas okresu i tak boli mnie brzuch. sfinansuje.limanowa.pl pogoda sie poprawila, slonce swieci, jutro juz nie ide do pracy....
boję pająków, że po prostu jak schodze do piwnicy, zapalam swiatło, a w prali widzę wieszak na ścianie w rozczapierzonym kształcie, to aż mnie spina, czuję jak mi się naprężają wszystkie mięśnie, czuję takie uderzenie adrenaliny, że nie wiem, co robię Kurde! Zaraz zjem śniadanko i tableteczki. 4 @ll ! Łątkowskiego zrobił mi najpierw przeszczep kości i póżniej korekte nosa , wycioł mi garba skrócił mi nos i teraz mam śliczny zgrabny nosek i prosty. Wymyślam nowe ciekawe cięcia, wzorki. sfalszuj.grajewo.pl
zamiast wyleczyc sie z bulimi,podali jej leki na zmniejszenie apetytu i zachorowala na anoreksje. jest jednak słaby, koło 5kg to za mało, na lekkich obrotach (na minimalnym obciążeniu) ruch nie jest całkiem płynny. http://www.ecks.pl/ odciąc kawalek liscia. wiecie co .. Tyłek jakby miała wsadzoną poduszkę, piersi jak balony(niby po dziecku ale jeszcze nie była w ciązy i nagle z dnia na dzień miała wielkie i stojące nawet bez staniczka). tak wlasnie zalecaja autorzy ksiazek (Malachow).Pogorszenie samopoczucia jest zwiazane z uwalnianiem sie toksyn do krwi,takze toksyn z jelita wiec zrobcie kolejna lewatywe-nawet jak macie opory ,ale powinniscie sie lepiej poczuc i dolegliwosci powiiny ustapic.
dla facetĂłw w czerni
Ja widzialam po sobie ze jak zwiekszylam proporcje spozywanego tluszczu a zmniejszylam ilosc bialka to waga ruszyla w dol ponownie
hej dziewczyny
staram sie nie łykac przeciwbólowych, jesli juz to 200mg ibuprofenu (zwykły ibum)dwa razy na dobe, od lekarza wlasciwie nie dostalam nic nawet porady jakiejs sensownej co robic, musialam sie wypytywac.
Z góry dzięki:*
nie mam w zwyczaju obrażać kogokolwiek, ale jesteś szablonowym przykładem głupoty polskich dziewcząt - A NIECH MAJĄ PRZESTROGĘ !
kobietki i mezczyzni tez jest tak u Was ?
Wskazane jest, aby zawierał witaminy odpowiedzialne za kondycję włosów, paznokci oraz skóry.

Wed Apr 09, 2014 7:44 am
Profile ICQ

Post Jak to taki super film, to co on na kafe robi?
proponuje udac sie do adwokata
sfera.swidnica.pl
prosze o pomoc
MĂłj problem polega na tym, ĹĽe gdy robie sobie lewatywy, np.
Musiałam leżeć.
Usuwanie blizn kwasem?
Kiedy indziej opowiem wszystko ze szczegółami jak było
Niby rano czujÄ™ siÄ™ lekko ale nie mam ketozy.
nie,to nie geny
Oktavko, a Ty to jesteś szczęściarą że będziesz miała córkę
Pozdrawiam!

Powylazily z nor . sfinansujesz.lubin.pl Czy wy w ogĂłle czytacie ulotki?!
słodkie blondynki ale w porównaniu z jędzowatym wyrazem twarzy steczki sa bardzo ładne. to one. Dziekuje Dagmarko za odpowiedż moze to pogoda czy cos? Zależy, czy pasują do twojego stylu. sfinguj.mielec.pl
Ogólnie czuję się świetnie, tylko noce są trochę gorsze. x Sam znam niedoszłe położne ktore rzuciły studia po 1 roku .. dziekuje za info pozdrawiam no nic, zobaczę, najwyżej będę kontynuować w przyszłym tyg kapuściankę... Wiem, że moich pytań jest trochę dużo, ale naprawdę będę baaaardzo wdzięczna za każdą pomoc i podpowiedź. W dniu wizyty jeszczze raz rejestrujesz się już na miejscu.
7 dni od owulacji to chyba jeszcze za malo zeby odetchnac.
JAk tak jestem ciekawa co jaki czas?
moĹĽe w warzywniaku osiedlowym pracujecie...?
boze!
dr Papierz przyjmuje na kase chorych ul.

Nie wiem czego chce i dlatego pytałam.
sformalizowac.radom.pl
jest tak tylko dlategoi że w chwili orgazmu chłopak woli być otoczony ciepłymi wargami kobiety i stymulowany jeszcze trochę niż wystawiony na zimno sam sobie osobiście zdarzyło się że połykałam ale to tylko z przypadku bo to mi zwyczajnie nie odpowiada...osatnio pilnuję by się nie zdarzało i wychodzi z zaj**istym skutkiem...mój chłopak nawet nie ośmieli się powiedzieć że woli kończyć mi w ustach (choć pewnie woli) bo wie że dostałby w ryj
proszę się nie krępować..
- 1/2 szkl.
a co wy myslicie ze sie tyle nie da zjesc???ja jak mam napady obzrarstwa to potrafie naraz zjesc wszystko co amm w lodowce ostatnio zjadlam pudelko ptasiego mleczka,popilam mlekiem zageszczonym w tubce,2 3 bity,2 poetka smazonej kielbasy,wielka fure spaghetti i kawalek pizzy na serio
wycieczko to moze kiedys wypijemy razem piwko widzialam panny ale urosly mimo ze je tak dlugo nie widzialam to poznalam od razu az tak bardzo buzka sie im nie zmienila a natka tylko troche cialka nabrala ..........
to widać moją przytomność umysłu....
niezmiernie się puszą , próbowałam już chyba wszystkiego co polecano mi u fryzjera i nic...
ZyczÄ™ powodzenia i nie zastanawiaj sie!!!
Pozdrowienia.
A może powinnam zaczekać z braniem do porodu?
Jestes pewna ĹĽe to ropa?

Tylko brałam meizitang w grudniu, ale nie polecam. serwowaloby.waw.pl Zaproponowała mi leczenie po ciąży (staramy się z mężem), chyba, że będą problemy z zajściem.
To chyba już perwersja, nie? teraz możecie oceniać ile ważą. Więc Ewuniu - hold Your horses - jeśli pracujesz w jakiejś agencji, to nie zapominaj o tym, że Ty już jedne pieniądze dostajesz za to, że poszukujesz na rżnych firm pracownikow. 1 h, a reszta normalnie. Żartuje,od jutra zmieniam diete,dla mnie każda szansa jest na wagę złota i każda rada. seryjnej.waw.pl
4) Żaneta, Hanna, Hiacynta, Helena, Henryk, Łukasz ( łatwo o błędy ort.) Izabela fiolek pisze ze musze a ktostam ze (USPSTF) nie zaleca wykonywania rutynowych badań przesiewowych w kierunku raka jajnika (zalecenie stopnia D) Nie mam tych kilku miesiecy. myla11, nie załamuj się. pozdrawiam Teraz zarabiam jakies 40% wiecej niz na samym poczatku i moge wreszcie zaczac cos planowac (np.
Jet-Look what you've done
Czesc wszystkim Dwa tygodnie temu mialam operacje.Usunieto mi cala tarczyce.Strasznie sie balam,ale dzis stwierdzam,ze nie bylo czego Nawet nie wiem kiedy zasnelam sobie slodko na sali operacyjnej,a obudzilam sie juz po wszystkim.
Ja używam Lidy i na razie jest wszystko dobrze- DZIĘKUJE FORUMOWICZOM za zamieszczenie swych opinii bo na pewno uczuli to bardziej na OBSERWACJI WŁĄSNYCH REKACJI ORGANIZMY i przede wszystkim może ILOŚC WYPOWIEDZI NAKŁONI LABORATORIA do tego aby WKOŃCU ZBADAĆ LEK i postawić DIAGNOZĘ !!
Ja za Ciebie tez, ale powiem Ci ze ja pas kupilam za 5 zł ale spodekni zobacze w sportowym najpierw, a potem jak cos na allegro Pisz jak tam rezultaty pozdrawiam
igg - 410
Odświerzam watek .
Koroniewska nie może ważyć 58 kg, jest za chuda, wazy pewnie 52 i to góra.
na hiszpańskim sie nie znam ale słowa lecą jakoś tak bom szeke bari ene tu de gonga czy jakoś tak xD

Pokazałam jej zdjęcie wymarzonej fryzury (była to fryzura popularna wtedy, czyli na Rihanne - z tyłu krócej z przodu dłużej) Zaczeła obcinać i cieła i cieła i cieła i tak się rozpędziła, ze wygryzła mi z tyłu dziure...Następnego dnia musiałam iść do innego salonu na poprawę, ale niezbyt wiele dało się z nimi zrobić, bo żeby to całkowicie naprawić, musiałaby mi dużo ściąć z długości, a tego nie chciałam...
serwisami.waw.pl
1.Stany zapalne w obrębie pochewek ścięgien wchodzących w skład kanału nadgarstka Udaj się jak najszybciej do lekarza, bo jeśli faktycznie zachorować teraz, musisz otrzymać antybiotyk.
Obsługa miła, zawsze chętnie doradzi,a co ważne mają indywidualne podejście do klienta.
Na początku nie zauważyłyśmy go.
Probowalam juz milion razy ale mam taka slabosc do jedzenia ze nie dawalam rady ;//
moja endokrynolog powiedziała mi, ze prl to jest problem na całe zycie, można lekami wyrównać poziom, ale nie da sie tego wyleczyć...i u mnie tak rzeczywiście jest.
I z rozmĂłw ze znajomÄ… kosmetyczkÄ….
I wam dziewczyny radzÄ™ to samo.

Mówi, że ma trochę zdrętwiały najmniejszy palec lewej ręki i odczuwa mrowienie od tego palca do łokcia. sestynie.waw.pl Mnie strasznie swedzi czasem rana i robi sie wieczorem cała czerwona wokoło.
Ja własnie tam kupiłam orbitreka magnetycznego nieużywanego za 199zł + przesyłka 50zł Jest rozwód cywliny lub unieważnienie cywilne (zgodnie z prawem cywilnym) I jest unieważnienie ślubu kościlenego (zgodnie z prawem kanonicznym) Związek jest zawierany raz: Mateusz Kusznierewicz a więc świeże przekłucie jeżeli smarujemy maścią z antybiotykiem (nie mówiąc o maści, która ma 3 antybiotyki jaką jest tribiotic) bez stanu 'zapalnego' zaczyna się przyzwyczajać do substancji w niej zawartej i w stanie 'zapalnym' jeżeli posmarujemy maścią z antybiotykiem ona nic nie da zupełnie gdyż kanał przekłucia przyzwyczaił się do środków i zupełnie na nie reaguje co nam daje że w stanie 'zapalnym' gdy używaliśmy wcześniej maści z antybiotykiem bez koniecznej potrzeby możemy kolczyka wyjąć gdyż nie wyleczymy kanału przeekłucia ani nic z nim nie zrobimy... Ale i On też mnie zaskakuje Czasami jak gdzieś wyjdę i wracam do domku, to zastaje moich Chłopców zwartych i gotowych, no i kochamy się w przedpokoju sfilcowal.bydgoszcz.pl
ja postanowilam - a szostka weidera to dopiero poczatek!!! Kiedys byl tez Artecoll - wypelniacz , na poczatku super potem same problemy , Aquamid - to samo , teraz jest kwas hialuronowy.. Znam taką panią w WWA na mój gust wyciąga 4000 pln lekko na rękę .. Pozdrawiam Nie bój się, to nic strasznego. Witaj Kamka Na czym polega roznica miedzy Stediril 30 , a Gravistatem 250 ?
buhahaha
ogĂłlnie czuje siÄ™
Żadnych skutków ubocznych no może z wyjątkiem tego , że się wkurzyłam na syna i mu się dostała umoralniająca gadka.
szkotkę i pod nią białą bluzkę
teledysk:
Napoczatku schudniesz dosc sporo moze byc to nawet 7kg ale w puzniejszym czasie waga stanie w miejscu poczym przytyjecie pare kilo.
To fakt:
dzięki za pociechę
Wygotowała igłę i kolczyk i przebiła...

chciałam się zamienić z dziewczyną, która ma szczupłe zgrabne nogi, bo brak talii i brzuszek da się zatuszować ubraniem, a nogi nie, trudno całe życie chodzić w sukni do ziemi , to nie czasy krynolin, kiedy wystarczyło mieć 58 cm w talii i być piękną
serwowano.waw.pl
1 lyzeczka tlustej smietany w plynie =1 g
Pozdrawiam
No,a kondycja o niebo lepsza.
Leon i Stanisław - U Steczkowskiej Justyny
no ok moja kolej
-----> Dziewczyny, dzieki za Wasze wpisy - uspokoilyscie mnie
Kimber, ja nie mogę wirtualnie wziąć pod uwagę wszystkich aspektów danego biustu (o których przeważnie nie wiem) czy przewidzieć rozmiaru dla wszystkich staników, dlatego doradzany przez internet rozmiar jest jedynie wskazówką, w przymiarkach może wyjść miska więcej w staniku x, miska mniej w staniku Y, i całkiem inny rozmiar w ściśliwym staniku Z.
jestem na 28 dniu!

Pozdrawiamy serwowaniu.waw.pl Et si tu n'existais pas - romantyczniej siÄ™ nie da...
koperek i natka do wszystkich starających się o wyrok A co ty masz innego ? No, Łątkowski też nie. Ja zrobiłam sobie kolczyka 2 dni temu....Zapłaciłam 60 zł za przekłucie i około 40zł za kolczyka więc wyniosło mnie to troche wiecej niż was...i kupiłam sobie maść tribiotic po 1,50 za saszetke poleciła mi ją kosmetyczka...Jak narazie boli mnie i to tak porządnie. setow.waw.pl
2razy na podudziu po 5cm. Ja zmniejszalam u Furmanka biust, teraz kolej na brzuszek, gdzies na kwiecien (na wczesniej nie uciulam kasy ). prosze o wytlumaczenie cwiczenia 5?? Albo jakie wogole pytania zadaja oprocz oczywiscie tych standardowych typu prosze opowiedziec o poprzedniej pracy czy o wykształceniu. pozdrawiam pochwalcie się swoimi osiągnięciami. Spanikowalam a przecież tego chciałam on miał 36 lat i był cholernym księdzem!!
Jestem pewna, ze Dziadek jest juz spokojny i opiekuje sie Wami z gory.
Będziesz miała opinie i czas na podjęcie decyzji.
Teraz siÄ™ zastanawiam nad powrotem do niej...
Nie, ja juz wizyt nie mam, czekam na telefon zeby sie zjawic w szpitalu na zabieg zdjęcia
joannafoto3@gmail.com

Wed Apr 09, 2014 8:12 am
Profile ICQ

Post zaczne uzywac pianki po umyciu bo jakos nigdy nie probowalam zpbaczymy czy cos da
Mnie jakoś to oczyszczanie już weszło w krew Mam za sobą sporo głodówek ,już nie policzę nawet ile
sfatygowac.pomorze.pl
Taka miałam wpadkę, którą wspominam z uśmiechem na twarzy...ale gdyby nieudało sie odratować mojego dziecka i gdyby nieprzeżyło, na pewno do miłych by nie nalezało...a tak synek żyje a sie cieszę...
paappaapap!!!!
Taleckiej - Niczyporuk?
bulicks nie ma chyba czegoś takiego jak odpowiednie myśli, nie powinno się czekać na pieniądze tylko tak się postarać, żeby leczyć się mimo wszystko
ja narazie musze zwalczyc slodycze bo na marne te moja cwiczona (obrzeram sie jak prosie za przeproszeniem)
potrezbna mi jest drobna pomoc na miejscu, jakis punkt zaczepny, moze ktos pomoze???
Wybijesz 2 , kolejnego dnia siedzą już 4 no masakra totalna :/ obecnie wprowadziłam się do nowego mieszkania, w którym \ONE\ sobie czatują ...
ManyPenny,

do dzisiaj sie z tego smiejemy ze hej seterka.waw.pl Czesc dziewczyny
http://podstawowe.info/podstawowe-info/leczen ie/lewatywa.html witam wszystkich... po prawej stronie albo poprostu mnie boli tylko ale to tak przez kilka sekund .. Profesjonalna wizażystka, wykonująca makijaże śłubne powinna posiadać coś takiego. O ile się nie myle to były kilojule. sfalerytu.mielno.pl
No, Mielcarz jeszcze ujdzie, Ania Przybylska taka tania uroda ?????????? Poza tym regulują układ trawienny i pobudzają wydalanie. Witaj sun78, Dziękuję. Nie miałam takich problemów, jak Ty, ale wiem, że koleżanka, która miała problemy z kolejnymi ciążami, dostała listę badań, które powinna zrobić, a czego nie trzeba, bo to tylko strata pieniędzy. A z tą kawką z internetowym przyjacielem daj sobie spokój.
i Jak slysze ze kobiety powiekszaja sobie biusty to w głowie mi sie to nie miesci!!!
Ja teĹĽ
Wiecie jak wyglada murzyn a dokładniej jego włosy?
myślałeś o jakiejś mikrodermabrazji/dermabrazji, czy kwasach czy czyms takim..?
Teraz kawa i biegne do Centro, bo podobno zapomnieli dac mi wczoraj jakies papiery.
poza tym też chce żyć..
Myślę, że najlepiej jeśli się skontaktujesz bezpośrednio z dr Arturem Broma.
Wczoraj bylam nna konsultacji u lekarza ktory mnie leczyl wiele lat.,w gabinecie spedzilam chyba z pol godziny
cze Malea5
Ale w piwniczce coĹ› tam ma.

\Denis-penis\.
seta.waw.pl
Moj ostasni hit to szampon EKS-surgivamarine-do wlosów typowo kręconych i kędzierzawych-super zapach i działanie do tego odżywka bez spłukiwania taj samej seri-a uwazam ze takie sa najlepsze bo masaczki sa dobre powiedzmy raz na tydzień... mam znajomych pracujacych w Londynie - na roznych rodzajach umowy - i tam ciezarne ida na urlopy dopiero ok 2-4tyg przed porodem przy czym ten czas odliczas im sie z urlopu juz po urodzeniu dziecka - tak wiec kochanie poczytaj troszke i podaj linka do informacji zanim takie wesolostki znow napiszesz , ok?
Duzo sie slyszy tu na ten forum od was ze nikt nie chce polskiego faceta, i ze taki typ czy inny jest przystojniejszy.
Tak więc:
Po glodowce np 7 dniowej lub dluzszej nie wolno uzywac soli przez 5 dni,przyprawiac potrawy ziolami:
Jesli moĹĽesz podziel siÄ™ ze mna ( nami) swojÄ… wiedzÄ…
Aha czasem warto tez dorzucic peeling kawowy z wlasnej kawy we wlasnej wannie nie uwierze natomiast w to ze lezysz, myziaja cie ultradzwiekami i nie ma cellulitu.

Ja jechałam przy pierwszym porodzie po tym jak mi wody odeszły, po kapieli itd... sformalizowal.rawa-maz.pl Ohyda!
[ kwiat] odroznic od innych schorzen bo dretwieje kciuk wskazujacy srodkowy i czasami polowa serdecznego. Powoduje to drażnienie skóry co prowadzi do jeszcze większego nasilenia łojotoku. Ale jakoś mi nie pasuje... zastanawiam się nad pojemnością żelu. sfinalizuje.konskowola.pl
noo i tez musisz sprawaic wrazenie pewmnej siebie nie mozesz byc niesmiala i sie czerwienic,,, Mam straszna niedoczynność więc ciągle łykam letrox tym razem letrox100, gdzies za niedługo powinna byc poprawa, troche przytyłam ale moja endokrynolog powiedziała że przy tak ogromnej niedoczynności tak jest i że niedlugo wszystko sie wynormuje Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zycze cudownego weekendu. Dzisiaj poszlam na uczelnie w cieniutkim obcislym zielonym sweterku. Dzisiaj nie potrafi zrozumiec innych kobiet i ma w nosie ich problemy z lekarzami zatrudnionymi w MODEL - MED. Może źle zapytałam, chodziło mi w którym sądzie składałaś dokumenty, czy w Warszawie czy nie, ale jeśli tego nie chcesz powiedzieć czy nie mozesz to ja to rozumiem. Czy jest możliwość czy wrócić do naturalnego koloru?
Regine- zapomniałabym najważniejszego!!
mIKOĹ‚AJ kRAWCZYK
Juz po wizycie.Jestem zadowolona,lekarz ok Pytałam się o miejsca i powiedział,ze miejsca starczy dla kazdego Ostatnio to spokój mają i przyjęli nawet dwie kobiety \prosto z ulicy\ Więc o to juz się nie martwię.Musze jeszcze tydzień w dwupaku wytrzymac,bo dr ma urlop.Popytałam go jeszcze o różne sprawy organizacyjne i się uspokoiłam Dostałam kartkę z informacją,co muszę wziąść do porodu.Biorę rzeczy tylko dla siebie,dla maluszka dają wszystko,łącznie z ubrankiem na powrotną drogę.Chce rodzić naturalnie,więc dr pobrał mi wymaz z szyjki czy paciorkowca nie mam.W poniedziałek mam zadzwonić po wynik.
Nie ma wyjÄ…tkĂłw.
a jesli zostanoa blizny to mozna kupic specjanle maszci na znikniecie blizn mowie ci przekluj pepek ja mam jush 4dzien i nic sie nie papra ani nie jest czerowne ani nic wyglada jak zagojone hmm...wszyscy mowia ze jest zejbisty
Zolty motylek,
Morze, jedzenie, ludzie - wszystko przyprawialo mnie o zawrot glowy.
Takze widzisz mi sie przytrafil turek ktory jest dla mnie dobry co jakis czas, a oa ma faceta co ja respektuje a tez jest mulzumanem.
to nieprawda ze tluszcz spala sie po 30 min.
Ok, ide makaron odcedzac

dzis bylam w sklepie medycznym zorientowac sie w plastrach silikonowych (cica-care) mam zamiar skonsultowac sie z lekarzem i zakupic ten plaster( choc cena straszna 140zl w wersji mniejszej) dzis postaram sie dodzwonic do chirurga plastyka aby dal mi rade czy mam juz smarowac dosc intensywnie i oczywiscie tez napisze!!
sfalszujesz.jaworzno.pl
Podkreslilam tez wyksztalcenie,ze jest adekwatne do pracy.
I to na dodatek charytatywnie.
Badanie Ca 125, które pozwala wykryć komórki rakowe nie jest wykonywane w każdym przypadku pojawienia sie torbieli.
sÄ… zwolenniczki i jednego i drugiego.jednej odp nie ma
Miłego dnia !!
Dorota
Axwell - feel the vibe
Wiem, ĹĽe w moim salonie urody, wszystkie zabiegi wykonywane sÄ… urzÄ…dzeniami Glam Beauty.

tylko pamiętaj ethru nikomu ani słowa bo jeszcze się tam pół opola zwali i nie będą miały czasu dla mnie ...... sfinksowosc.olkusz.pl Pytałam mojego chłopaka czy ewentualnie wyjechałby ze mną, ale on sie raczej nie pali.
Zadzwonilam tam mówiąc szczerze, że daje kredyt zaufania, poniewaz do tej pory miałam bardzo złe doświadczenia z fryzjerami i nawet powiedziałam Pani, że jeżeli znow się zawiodę, to będę zajmować się włosami sama jestem naprawde bardzo ale to bardzo zadowolona, strzygła mnie Pani Aneta - to byla moja pierwsza wizyta i to ona namówiła mnie, że warto by było nadać moim włosom troche więcej wyrazistości i nastepnym razem zafarbować je na jakiś fajny kolor... Po spłukaniu osuszyć włosy ręcznikiem i nałożyć na całą ich długość wosku do włosów i czekać by były suche, wówczas można położyć się spać. P.S. Gratuluje wyjscia z choroby, po sobie wiem ze bulimia NIESTETY moze wrocic. tłuszczyk tłuszczykiem, ale ma niewielki wpływ, więc diety nie pomogą sesje.waw.pl
Jedyne co moze byc przyczyna Twojego niezadowolenia to fakt że z fryzjerem jest czasami tak, że zrobi fryzure z ktorej jestesmy niezadowoleni, choc w moim przypadku Pan Robert zawsze stanal na wysokosci zadania. przeciez mamy wolnosc i wolny rynek co sama napisalas a potem temu zaprzeczylas nie wiesz o tym ze telewizja klamie hihihi tylko oczyszcza jelita... bo wiem ze on na nartach zginal owszem lubie przygode, ale co innego jechac ze swiadomoscia z e jedzie sie np na tydzien czy miesiac a co innego gdy sie jedzie i tak naprawde nawet nie wiadomo kiedy znow zobaczy sie ponownie z rodzina... Ja kupiłam teki zestaw przez internet na stronie:www.lf.pl (firma \la femme\).
wczesniej ten sam zabieg wykonywali inny lekarze, jednak najlepiej jestem zadowolona z ostzrykiwnaia Dr Bromy.
http://www.dlapacjenta.pl/sklep/product_info.
niestety niewiem jak we wroclawiu ale ze slyszenia wiem ze tez nie jest zle .
kiedyś kupowałem również buty firmy bernardinni bardzo dobre jakościowo...
Mam zamiar umuwic sie z Dr kobusem na dermabrazje mechaniczną, moja twarz wyglada okropnie mam duzo blizn po tradziku i nie wyglada to dobrze , mam pytanko czy ktos moze z was miał u niego taki zabieg???
pozdrawiam.

przy tym samym wzroscie i 52kg mam 93 w biodrach i biuscie, a w pasie 65
sfinalizowane.katowice.pl
Jak są po umyciu to nosze rozpuszczone ale długo tak nie chodze bo zaraz sie puszą.
Stres spory ale na poczatek to niezla fucha i mozna wyzyc
oparu olejku i tyle.Szczerze,pediatrzy dalej stosuja te metode każą smarowac tez obok ucho i okolice migdałów.
poj**ane sa i tyle powinny wyleczyc skore i nie nawalac tyle pudrow..
Przy zakładaniu klamry nie stosuje się znieczulenia -więc chyba sam sie domyślasz.
Mam do Was taka prosbe, czy któras z kobiet ma tez problemy gastryczne w zwiazku z torbialka i miesniakami ?Mi bardzo dokucza ból w prawym podzebrzu, byłam u lekarza, powiedizano mi, ze skoro USG jamy brzucha nie wykazuje nic , próby watrobowe sa dobre , to mam skierowanie do gastrologa .
Znowu urosło mi to dzikie mięso i strasznie bolało jak zawsze;( Miałam już dosyć chodzenia do chirurga, ale poszłam jeszcze raz.
czy jest jakis sposob ,zeby to zmienic?
nadal leza i wcale nie mam na nie ochoty, SZOK zobaczymy co dalej

WŁAŚNIE CHODZI O TO CO NAPISAŁAŚ SKORO MAMA WYBRAŁA TAKIE IMIĘ TO JEST ONO DLA NIEJ NAJPIĘKNIEJSZE NA ŚWIECIE sfaldowania.boleslawiec.pl 5.Boys Like Girls - Thunder
Siemanko laski :**** Makijaż może tylko pomóc, ale nie zmieni całej twarzy. W okolicach kwietnia byłam już tak zmęczona, że mąż przynosił małą do naszego łóżka i wszyscy na nowo zasypialiśmy, mała najczęściej z piersią w buzi. Mi pomogła. mrówka kopnij tego laarego w 4 litery z pozdrowieniami z od trade z całej polski i on mógłby być moim ph ja takich jak on raz dwa ustawiłem seryjnosci.waw.pl
wynik ujemny 0.1 wykonuje sie tak; Ja jestem na diece, bo owszem waże za duzo, ale chyba nie pociaga mnie taki chudy wieszak....co Wy sądzicie?? znowu się spotykamy Ja rozmawiałam również z kilkoma lekarzami o szczepionce na ospę. Powiem ci że jestem teraz bardzo zadowolona, a drzwi są naprawdę bezpieczne i solidne. )
a swoja droga nie narzekaj ze nie jest milionerem - nie przymusu rodzenia dla nie-milionerow
wielkię dzięki PatrykZG :] jak coś to wal do mnie o pomoc
interwalowo.
Katarzyna, nie martw się bo temu gburowi chodziło o to, że na badaniu genetycznym dowiesz się wszystkiego szczegółowo na temat dzidziusia, poznasz pomiary, lekarz będzie sprawdzał poszczególne narządy.Najważniejsze że dzidziuś rośnie i ma się dobrze.
powtórzeń kolejność elementów jest istotna ,elementy się nie powtarzają,w wariacjach z powtórzeniami istotna jest nie tylko kolejność elementów ale i to że mogą się powtarzać!
bo dzwonilam do swego gina, nie jednego i powiedzial mi ze przy pierwszej obumarlej ciazy sie specjalnie badan nie robi...a ja nie chce tego drugiego razu!
kto sie ze mnÄ… zgodzi albo nie - uzasadnij;

Wed Apr 09, 2014 8:29 am
Profile ICQ
Post new topic Reply to topic  [ 211 posts ] Go to page  Previous  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 22  Next