It is currently Wed Oct 18, 2017 6:31 am  

Post new topic Reply to topic  [ 194 posts ] Go to page  Previous  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
 Suit Cash Advance - Take Care! 
AuthorMessage

Post Ja tam wolÄ™ mocny makijaĹĽ
Mają niezłe zaplecze i ssystem szkoleniowy.
serwujace.waw.pl
a najwięcej łez wylałam na filmie, którego tytułu już nie pamietam, bo strasznie dawno temu oglądałąm ten film.. Tak dostaje się leki uspakajające.
ChociaĹĽ ma pingle 5 +!!!!!!!!!!!!!
Pablo moja siostra miała taki sam dylemat.
do jedzenia robic sobie cos, co mozna polykac od razu bez gryzienia (bol straszny plus maloprawdopodobne, ze bedziecie mogli w ogole szczeka ruszac na tyle, zeby gryzc).
Witam serdecznie
Dzień 5:
Chcialabym wytrzymac 3 tygodnie ale zobczymy jak to wyjdzie
Staraj się unikać widoku jedzenia, zapachów, i myślenia o jedzeniu - to u wielu osób powoduje kłucie w żołądku - łaskoczesz zmysły Co do papierosów to postaraj się nie palić, osoby palące w 3 i 4 dniu głodówki często przechodzą przez coś podobnego do odtruwania narkotykowego (w końcu palenie to uzależnienie).

- niby mikro, a ma 1cm, więc wg teorii powinien zaliczać się do makro, ale lek. sfinalizowane.katowice.pl - Krzysztof Filipiuk (klasyczny naciągacz na niepotrzebne badania i zabiegi (żąda dodatkowej kasy za recepty/wydruk zdjecia USG), nieuprzejmy i lekceważący wobec pacjentek
A chłopczyk bedzie Dominik Olivier. A co do braku wyżu obecnie...to fakt, może go i nie ma. Wycięcie może dać super efekt, ale nikt Ci tego nie zagwarantuje. Trafilam do p. Przetestowalam kilka masci: serwituty.waw.pl
Tyle ze on wyszedl ze szpitala w kapciach szpitalnych.. Proszę o pomoc. OOOOooooo ... Życzę lekkich porodów. Ale i ja przed tym zabiegiem też bzdury w głowę sobie nabiłam. haha aleczka ale mnie rozbawiłaś udanych i owocnych przytulanek Julii!!
A ten fason na zdjęciu powyżej spójrzcie na to ujęcie po prawej stronie.
mam iść na kolejne konsultacje za 100zł??
A mnie denerwuje, jak dziewczyny, ktĂłre rodzÄ… w wieku 15, 16 lat
ktoś coś wie gdzie warto pójść
Zrobić duzo i podsmażyć potem, bo takie są najlepsze!!!
Do jenego ze stazy nie muialam miec zadnego papierka, do drugiego polaczonego z kursem musialam miec cala dokumentacje:
wczesniej dostalo sie tekst, mozesz sobie poczytac,notowac co chcesz, ale nie wiesz o co cie zapytaja.
moim zdaniem jest, ale ja to pisze w kontekście wychodzenia z domu.

Witam!
serwisow.waw.pl
Piaskowanie to oczyszczanie powierzchni zębów z osadów, płytki nazębnej i drobinek kamienia. hmmm
czy to daje kwote 260 zl?
Pomimo dużej ilości pożywienia trudno jest na stłumić uczucie głodu co sprzyja przejadaniu się.
Zauwazylem, ze jeden jakis maly pajaczek (nawet chyba 1cm dlugosci nie ma ) uwinal sobie kokon w koncie u mnie w pokoju :| Jest caly czarny, procz odwloku, ktory jest jasno brazowy i idzie przez srodek ciemny pasek.
Przeciez to o to chodzi by nic nie robic a zarobic skoro sa ladne do pierwszych zdjec je potrzymaja dwa dni bez wody i lazienki w piwnicy w kontarakcie zaznacza ze tak jest obowiazkowo i mamy gotowe zaniedbane babeczki do programu..lekkie picowanie i odcinek gotowy tanim kosztem a smski glupale wysylaja oj wysylaja a preses polsatu juz 382 na swiecie pod wzgledem kasiory hihihi
kwasnieska ma miec niedowage hehehe juz nie robcie z niej takiej zgrabnej heheh bo tylko nogi ma zgrabne nic wiecej!!!

Jestem w szoku. sfinksowa.olawa.pl Dzieki za pomoc
MAM TO NA OBU NADGARSTKACH, CHODZE NA REHABILOTACJE TZN MASAŻ WIRORY,LASERYI NIE NOSZE CIĘŻARÓW I POWOLI USTEPUJE. Wizyty miałam tylko w szpitalu. . ja byłam 4 razy dopiero, ale coś musi działać, bo na hardzie zmęczyłam się i spociłam jak mysz temu mówiła, że nie było źle sesyjka.waw.pl
Ja się nie nastawiam negatywnie, ale w takiej sytuacji lepiej na zimno przy zdrowym rozumie przemysleć sytuację awaryjną niż później w trakcie porodu wpaść w panikę będąc odsyłaną z miejsca w miejsce. Piłam wszystkie herbatki, schudłam ok 3,5 kg ale po skończeniu picia po jakimś czasie waga podniosła się znacznie wyżej. po 2 zabiegu moze cala noc sie uda przespac. Jesli to ostatnie, to oswiadczam, ze po raz trzeci nie zamierzam operowac sie w MODEL - MED; bleee Ech, chcialłbym tak myśleć, ale jest inaczej Pier**** cale to je**** życie... Co zrobić w sytuacji, w której nikt nic nie przyniesie, bo matki podzielą się używaną odzieżą między sobą?
Witam
W ten sposób masz za rok ładny blond bez masakrowania włosów a w okresie wyczekiwania nie masz paskudnego odrostu a ładny jednolity kolor i to bez niszczenia włosów.
Wstap do klasztoru - to w sam raz miejsce dla ciebie
hmm szukam koleĹĽanki w wieku 13-14lat ;pp
a moĹĽe inny polski napĂłj...
no przegięłaś z tym odkurzaczem
Aha i mam nie mało do zrzucenia bo waże 82kg przy wzroscie 164 wiec jest co spalac
udo- 55- 50
Daj mi znadz jak juĹĽ jÄ… odwiedzisz.
jest jakaĹ› szansa?

Nie mowiac o rodzinie w polsce ktora nie bedzie wiedziala jak cie szukac.
serwowaloby.waw.pl
i mozna go kupic w kazdej aptece
moze ktorys wolny ,inteligentny i niebanalny pojedzie ze mna na wycieczke .
Cześć.
Ani nie nie kręcą, ani nie chcę wyprostować, mam jakieś dziwne prześwity, kompletnie nie umiem sobie z nimi poradzić.
Niestety jak wszędzie zdarzają się oszuści, starający się wykorzystać internetową anonimowość.
mozesz palaszowac ile chcesz,im wiecej zjesz tym wiecej schudniesz,Kaka moze byc przecier
Bardzo Was proszę o szczerą i dokładną opinię na temat studia fryzjerskiego M&M Mariusz Oleksy Maciej Jarząbek, w Krakowie na ul.Królowej Jadwigi..
Wiek , szczuplość , tu nie gra roli ..choroby o ktorych pisze atakuja wszystkich jednakowo
Zobaczymy jaka bedzie noc dobrze ze jutro sobota i niedziela
Po prostu zabierz sie do dziela.
1 ml aguamidu kosztuje 2400 więc za 6 ml zapłaciłabym 14.400.

W mojej grupie był chłopak od strzyżeń męskich jeśi przychodził facet nasza instruktorka zamiast sadzać go do ucznia by się nauczył sadzała go u Tomasza który już 3 lata robił w tym zawodzie. sfiksuj.bialystok.pl I tak bylo chyba z 2 dni.
Potwierdzone i sprawdzone! sorry Byłam chyba u Daniela. przeszłam już 10-dniową kurację Revomycyna- czy to wystarczy-.......za trzy tygodnie powtórzę badania... Mój fryzjer zjechał mnie za dyfuzor bo bardzo niszczy i przesusza włosy. sfaulowany.sanok.pl
ALE TEST ZROBIE JESZCZE BO MAM NADZIEJE ,ZE JEDNAK SA TO OBIAWY CIAZY u nas dzis cieplo pojechalam na wyniki dodatkowo umowilam sie z kolezanka wrocilam na wieczor jutro rowniez dzien u kolezanki dzieci beda szalec milego wieczorku padam juz tego nie wiem. dzień 3- i tu się niepokoję- gorączka mniejsza trochę, ale boli mnie gardło i to nie za słabo. uzywa ktos? Ból jest coraz gorszy - w ogóle nie ustępuje. tzn www,q10,pl !!!a w cenniku w salonie sa takie same cenny ,dla stalych klietow,mysla ze ludze sa slepi,a marcelina wogule niema pojecia o farbowaniu,bylam tam tydzen temu i wyglodam jak zebra,wrzyciu do tego salonu niepujde to nie tylko ja, a zawsze wyszlam z q10 zadowolona do ostatni wizyty,
A więc moje kochane jeszcze dycham, i to pełnymi płucami.
Poza tym jak to brzmi ni cola ni pepsi.
pozdrawiam
dobra a przynajmniej ja uwielbiam spodnie...
a trwałą ktos robił w krakowie ?
pajak!
Szukam na teraz specyfiku doraĹşnego.
jest jakaĹ› szansa?
Same brzuszki faktycznie niekoniecznie zrzucają tłuszcz z brzucha, budują natomiast mięśnie brzucha.
w poniedziałek odebrałam wyniki ogólnych badań, na jakie skierował mnie ginekolog prowadzący ciążę.

Ktos na ta opinię zapracował.
serwisowi.waw.pl
FeBe...moze w weekend zaspokoisz nasza ciekawosc?
próbowałam Vanish.
Przewietrzyć to środowisko by się przydalo ..
moja mama robi sobie lewatywe od lat w sumie tylko tak sie moze zalatwic bo ma problemy z trawieniem i ten..no..jak juz wode ma w sobie to skacze(TAK TAK TO PRAWDA) kilkanascie razy i wtedy lepiej sie wyplukuje to badziewie z jelit sama mam ochote wyprobowac ..
czy używaliście kropli felovit, czy polecacie raczej zioła do zaparzania
-Magdalene Różdżkę
Wynajmowalismy pokoj za 250 funtow za miesiac (naszczescie nie musielismy placic depozytu- nie bylo by nas na niego stac).
Nawet nie chce myslec, ile ich tam bylo, skoro moj pies usmiercal kazdego dnia mniej wiecej trzy.

hej, ostatnio byłam z bólem brzucha podobnym do Twojego. sfaleryty.mragowo.pl wiem ze zle robilam bo krzywdzilam jego rodzine ,dziecko.Chcial do mnie przyjechac ale ale zabronilam mu bo rodzice nie chca nawet slyszec o Turku!pozniej chcial przyjechac po mnie i wyjechac na tydzien do Turcji(troche sie tego przestraszylam)choc wiem ze on tam nie wroci na stale.Dalej do mnie pisze, nie jest mi obojetny ale wiem ze jesli bede chciala byc z nim to caly swiat sie ode mnie odroci.......
12 398 44 84 naprawde .. http://demotywatory.pl/4164718/Rzeczy-zrobion e-po-pijaku ' W turcji na przyklad jest 82% turkow , kurdowie to 10% a arabow jest tylko 1%. sfastrygowany.pila.pl
oczywiście mam nadzieję,ze ten przykład powali mnie na kolana(te 15- 20 lat mniej)i wtedy głośno na kafe odszczekam,obiecuje NIE POLECAM TEGO SALONU. pani prezes miała na niego ochotę żal ! Zreszta w Palermo widzialam trojke dziewczyn z Polski, ale to raczej turystki byly, bowiem biegaly po sklepach i porownywaly ceny z Polska. Głupio sie przynzać ale ja tą ksiażkę po prostu uwielbiam, z resztą z większością mojej rodziny jest bardzo podobnie. Wizyta u fryzjera odpada, przynajmniej na razie- nie stac mnie.
Kazali mężowi przebrać się w takie szpitalne ciuszki.
Ja mam kolczyk od tygodnia i musze przyznać że mam kilka komplikacji, np.
badania.psychologia@ wp.pl
Na te moje piekne pasemka - z przewaga jasnego połozyłam popielaty blond Loreal.
wolalam z siebie zrobic idiotke i isc bez powodu niz stracic
Zmyj lakier jeszcze w domu, żebyś się nie denerwowała w szpitalu.
Cześć LEDYWEDDING ,jesteśmy na tym samym etapie ,ja mam termin na 7 lipca,ale mój gin.mówi że przy bliżniakach nie ma co liczyć na terminy.Ogólnie czuję się dobrze,ale szybko się męczę,a co do ruchów to jest różnie czasami kopią cały dzień a czasami tylko parę razy dadzxą osobie znać.Napisz mi czy twój gin.
No to ja sie tez zaczynam ale od jutra bo dzis juz zjadlam drozdzĂłwke.
ja mam blizne na brzuchu...

Sun Apr 06, 2014 10:08 am
Profile ICQ

Post Oczywiscie osoby z WrocĹ‚awia
Takie nie za dlugie.
sfilmujesz.kazimierz-dolny.pl
U mnie w ogrodku natrafilam az na 3 sztuki! myla11 no ja jestem ciut ponad miesac po i bardzo szybko sie mecze i tez czuje kłucie w srodku, swedzenie i robi sie czerwone dookoła , najczesciej wieczorami.
to kÄ…tnik
zapraszamy na :
Zachęciłam się opiniami znalezionymi w Internecie, wprawdzie większość osób chwali przede wszystkim przedłużanie rzęs, ale ja potrzebowałam znaleźć solidne miejsce na mezoterapię dłoni.
doktor powiedzial, ze zrobi 0,7 a pozniej dostrzyknie, a;e w koncu zrobil caly 1ml bo stwierdzil, ze nie bedzie za duzo/ Zdjecia przesle, ale za tydzien w piatek, poniewaz mieszkam w Anglii, a teraz jestem na urlopie.
Witam wszystkich!Błagam pomóżcie mi znaleść piosenkę której refren brzmi mniej więcej tak:always tree (true) emotions nananan...
Mysle że za jakis czas to bede mogła ćwiczyc po 20min.

Ta zasada obrony honoru kobiet nie ogranicza sie w islamie jedynie do kregów rodzinnych, ale obowiazuje równiez na poziomie wyzszym spolecznym. sformalizowac.radom.pl Po to żeby wyjść do ludzi, oderwać się od pijaka chociaż na chwilkę, zapomnieć na moment, nie mam przyjaciół, odsunęłam się od wszystkich bo mi ciągle było wstyd.
Moge do Was? Często w łożeczkach leżą materace najgorsze z możliwych . poproszę corkę żeby ci opisała jak przyjedzie od kolezanli ona wie dokladnie jak to robić Jeszcze dzisiaj odpowie nie chodzi mi o tzw rozwod koscielny... Kansas - Lonely wind sfaldowania.boleslawiec.pl
rzuca mną po calej wannie!!!!! po kuracji- idealne. Odpowiadam Osobom z postów powyżej - Tak - waga - przyrząd, ustrojstwo - to podstawa - strasznie dużo radochy ma się jak kilogramy lecą na początku jak oszalałe. do Dominiki... próżna dyskusja... chodzi mi o odpowiednie odzywainie?? Macro,ja w stronę wawy ,a Ty?
wschodnie.
Jak to do cholery leczyć?
Jeśli tobie pomogło to dobrze.
co mam zrobić żeby uniknąć tych rudych włosów?czy fryzjer da rade zrobić z tym porządek abym mogła osiagnąć jasny blond jak najszybciej??
siena jutro jadę do szpitala na zdjęcie aparatu nareszcie yo
spoko, odnosilam sie do calej reszty wypowiedzi o wizytach u chirurga, namaczaniach w wodzie godzinami i ogolnie tego typu, twojej metody nie znam
O ile wystąpią jeden lub więcej - są wskazaniem do diagnostyki układu moczowego niezależnie od wieku osoby, u której wystąpiły.
Na zdrowy rozsadek przeciez tam jestranka wiec takie leki sa konieczne.
pozdrawiam zdrowe-stopy.com

Po za tym w pierwszym dniu okresu umieram więc tem dzień odpadnie.
sfanatyzowac.olkusz.pl
Trzeba było odpowiedzieć na nie i teraz zostaną przesłane gdzieś do jakiegoś prawnika a potem dalej w świat. Po kolejnych dwóch tygodniach wykonałam kolejne USG, torbieli nie wykryto, pozostała mała zmiana o śr.1,5cm.
Ja rozumiem różne ludzkie fobie .
Tacy juz sÄ… faceci.
I na koniec - włosy po rekonstrukcji powoli zdrowieją
...
ja tam uwazam, ze jesli ktos wczeniej w ogole nie cwiczyl brzucha to i tak efekty bedzie mial nawet jak sobie zrobi dzien przerwy podczas treningu i bedzie cwiczyl nieregularnie, bo i tak wysilek zawsze jakis jest.
Spędziła tydzień w inkubatorze, ale wszystkie wyniki miała dobre.
nie czepiaj sie kolezanko lub kolego kim kolwiek jestes szczegolow!!

http://photoscelebrites.online.fr/eva-longori a/01/EL_006.jpg seryjce.waw.pl Pozdrawiam.
Musisz być chyba jakaś niedowartościowana... Ja ważne 51,5 kg mam 160 wzrostu i schudłam bym tak do 48 kg ;( bo także źle się czuję Toska dierre to tylko niewiele droższe drzwi od innych, a mają niesamowicie dużo zalet jeśli chodzi o ich budowę, no i to wykończenie Polecam raz jeszcze. jestem Basia mam 25 lat i jestem z Rybnika bardzo chętnie zaprzyjaźnię się z wesołą, szczerą osobą, która ma czasami potrzebę wyjścia z domu, poznania nowych ludzi, wyszumienia się, pośmiania, normalnego pogadania o pierdołach i poważnie o życiu, jeśli masz ochotę pogadać lub gdzieś wyjść to czekam na op. Nie żałuję,że zrobiłam,a bałam się bo to jednak nie w salonie. setkach.waw.pl
5-6 kg Witam po raz kolejny. ale juz sie nie moge doczekac koncowego efektu!! ale zmieniłem podejście po lepszym poznaniu ich kultury!! dla krawcowej zwęzic dzinsy to żaden problem - skoro moja mama potrafiła sobie sama zwęzic spodnie to krawcowym tym bardziej. 1 pomidor )
a awidons moj jest taka co o tym myslicie 133,00
5.
Myc się można już na drugi dzień, tylko nie wolno moczyc ani rany, ani nawet opatrunku.
Cawa a nie mozesz isc do studium fryzjerskiego rocznego albo 2letniego?
trzymajcie sie
Trzymajcie sie dziewczyny chyba jutro ostatni dzien?
Ĺšniadanie:
Masakra ledwo dalam rade na orbim ;P

I tak przez 10 dni.
sezony.beskidy.pl
Niby ok, niby wymieściłam się w 1200 kcal ale...ile to węglowodanów!!
Ania
kazał zrobić badanie prolaktyny i co wyszło dobrze ale ta po obciążeniu 15 razy większa ( norma so 5 razy ) , bromergon i...
owoce.muesli z jogurtem,razowe pieczywo np z pomidorkiem lub pasta warzywna lub twarogiem
Dzieki za podpowiedz
Odkad przeszlam na atkinsa spadlo z 65 na 62 w 4 dni i od stycznia sie mecze i jest 58,6.
Nie byłabyś zła na mnie, gdybym był chory na gruźlicę lub cukrzycę.
A mozesz mi podać model swojej ortezy ?
Pękniecie pęcherzyka i uwolnienie komórki to właśnie owulacja (jajeczkowanie).
Aha jeszcze jedno ...studio jest bardzo w clubowym stylu POLECAM!!!

Sluchaj moja kolezanka jak byla w Niemczech i zle sie czula to poszla najpierw do ogolnego zaraz po wejsciu do Uni , masz ten slyny formularz E11 i powiedziala ze chce skirowanie do ginekologa i dostala. sfilmuja.jaworzno.pl Witajcie, mam pytnko czy salon w Katowiach na Wełnowcu Cleopatra dalej funkcjonuje?
Nie wiem dziewczyny, może od czasu jak ja stosowałam tą dietę to coś się pozmienialo, jakies nowe badania moze są czy coś. mamo mamo co ci dam, tylko jedno serce mam... ale w bardzo nietypowym miejscu: mi się wydaje że te wizyty są nawet co tydzień (doktor przyjmuje w piątki) ale może i częściej. Ja aparat na nodze mam 2 raz pierwszym razem zamiast gipsu po zlamaniu a teraz zeby wydluzyc staw skokowy o 7 mm. sfinks.naklo.pl
brytyjczyk.. Witam Ułożyłaś swoje życie prywatne we Włoszech? Pozytywny nawyk sobie wyrobił i tyle, choć jak pisałem lepiej jakby jednak te pare dni chociaż wychodził na sokach. zapomniałam, wysiadasz na przystanku koło szpitala na wełnowcu i to jest w klatce schodowej w bloku 10-cio piętrowym Józefowska 118 ten cykl mialam stymulowany clo. Jak bede cos wiecej wiedziała to Ci powiem
do - elpida - mowisz ze w miejscu naciÄ…gniecia pojawia sie tkanka Ĺ‚Ä…czna?
KlaudiaD, ja mam rekonwalescencję do marca, fajnie by było, gdyby n
Jak byłam w wieku 17 lat miałam zbyt duży poziom chormonów męskich (testosteron)i musiałam być leczona.
no i ja chce sprobowac tylko nie wiem czy dobrze rozumiem:tzn 1 seria to jest te 6 cwiczen(to raz z jedna potem z dwiem nogami itd)no a w 1 dniu trzeba tych 6 cwiczen z przytrzymaniem na 2-3 sekundy zrobic tak?czy jak bo ie kumata jestem cos
chyba zeby zajsc w ciÄ…ze musi byc do tego potrzebny acet a prze masturbacje podczas okresu napewno niezajdziesz w ciÄ…ze pozdrawiam
trzeba na nim poplakac
salon urody la fayette poznań plaza-obsługa ma tak w nosie klienta jak zeszłoroczny śnieg!!
U mnie niewiele się zmienia poza tym,że mamy sezon urlopowy a nasz kierownik puścił 4 kierowców w jednym czasie na urlop.Nikogo nie zatrudnił na ten czas , bo po co jak reszta da sobie świetnie radę.To nic, że zaczynamy o 6 rano i kończymy o 21-22, Przecież pracujemy w takiej świetnej firmie.Dzieci niedługo zaczną mówic na mnie wujek.Ciekawi mnie tylko co na to wzystko powie ITD i inspekcja pracy, bo mamy się tam zamiar wybrac cała ekipą.
Jagoda
W lozku proponuje stosowanie strategii mieszanej.

Polecam pierogi ze szpinakiem i FetÄ…!!!!
sesji.waw.pl
Hej dziewczyny
Brałam przez pół roku od operacji orgametril.
trzeba wiedziec czego sie chce po prostu, ja nie chcialam sprzatac (nie, zebym to uwazala za cos zlego, bron boze, zarabialam tak pol liceum i cale studia, ale uznalam, ze nie po to poswiecilam piec lat, zeby nic z tego teraz nie miec...).
w USA tez znajdziesz niezle zadupia, tam nie wszedzie jest tak jak w filmach z hollywoodu
To mi w jakiś sposób daje siłę, żeby bardzo doceniać każdą chwilę jaką z nimi spędzam.
tylko d**y nie zawracaj
Sluchaj siebie i moze nie zakladaj z gory ile dni.

sportowy,wygodny sfery.wroclaw.pl Będę kręciła hula hopem, a bu.
już się nie mogę doczekać!!!!! jak mozna cos takiego powiedzieć!!! z tego co mówił mój lekarz od laserów KTP służy raczej likwidacji tatuaży itp Pozdrawiam Decyzje o wybraniu się do danego lekarza podejme sama ale i tak dopiero po konsultacji w cztery oczy pomyślę czy u niego poddam się zabiegowi. serwitor.waw.pl
Na pazurki polecam super metodę fiberglass! robienie zeli jest banalnie proste dlatego tez takie popularne Czy mozecie mi wyjasnic kwestie zwiazane z uzyskaniem wizy?a mianowicie: Magdo tak melisa uspokaja, a dobrze przygotowana (w pigułkach lub oleju) powoduje, że człowiek jest odprężony i senny, tak jak po dniu pełnych wrażeń. Favorit NO 1... hej, moje typy to: Nazywany też kątnikiem domowym większym dla odróżnienia od spokrewnionego kątnika domowego (Tegenaria domestica).
Przez te 2 tyg nie schudłam ani grama , za to po odstawieniu - przytyłam.
Gdzie jesteście kobitki?????????
Witam jestem pierwszy raz na forum i widzę , że dużo kobiet ma teraz problemy z zajściem w ciąże, ja przez ostatni rok poroniłam dwa razy lekarz nie wiedział co może być przyczyną tzn, teraz stwierdził że być może przyczyną jest wysoka prolaktyna,.
Zenku, mieszkasz daleko od Lublina?
to najwyżej postaraj się już nic dziś nie jeść...
Jeśli ktoś będzie chciał tipsy żelowe można do mnie się zgłosić biorę 30-40 zl,zależy od ozdób jestem z okolic Gliwic,więc jeśli ktoś chce,to zapraszam proszę pisać na e-mail gosia1999@o2.pl lub pisać sms-y pod numer 512198668 pozdrawiam.
Witajcie!!!!!!!!!!!
a jesli po kilku dniach juz sie naprawde rozwalą , a nie ma czasu na mycie- czeszę je drewnianą szczotka włosy się od niej nie elektryzują
Moja przygoda z aparatem skończyła się 12 lat temu.
w jakim czasie ta kolezanka schudla te 30 kg?

Mon Apr 07, 2014 12:16 am
Profile ICQ

Post http://www.allegro.pl/item99687678_coralgol1_ top_spodnie_skora_gipsy_by_mauritius.html
jeżeli od razu pez wprowadzenia zaczniemy ćwiczyć po 45 min TO WCALE NIE PODZIAŁA A WRĘCZ PRZECIWNIE POGORSZY SPRAWĘ BO DOSTANIE SIĘ WIELKICH ZAKWASÓW I BOLEŚCI MIĘŚNI BRZUCHA I NIE BĘDZIEMY W STANIE PRACOWAĆ !!
sfiksuj.bialystok.pl
Chyba ściągne się z łożka wcześniej przed wykładami żeby popytać przed weekendem o jakąś torebeczkę do lewatywy. o tu http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/ sobie sprzwdź rozmiar
U mnie normalne kosztuja okolo 16-17zl, a ulgowe okolo 13zl
Kapikapi, Twoje posty na pewno nie są ignorowane przez stałe bywalczynie tego topiku.
No to na czym polega Twoja kontrola kaloryczności?
Skoro mowa o zagranicy, to dodam kilka slow, bo mieszkam na Zachodzie od dwudziestu paru lat.
No ale to już jest sfera działania Stłumione, negowane uczucie w każdym razie to jest zły power nad którym łatwo stracić kontrolę i który rodzi w Tobie jednak frustrację bo gdybyś była happy i wychodziła z założenia kręci mnie taki jeden wikary i co z tegoP to raczej nie byłoby Cię na tym forum.
Normalnie szok, to jedzenie tu jest masakrycznie sztuczne i moj organizm nie moze sie przyzwyczaic.Ma ktos moze jakAs rade??
nie wiem jak wy ale ja wcieram we włosy po umyciu oliwkę do ciała a potem pianke.
Kupa 2.

! setce.waw.pl Kitek a to nie jest tak ĹĽe tobie to nic nie pasuje?
większości z was dom to azyl, miejsce do którego chcecie wracać, ale u mnie jest inaczej Mezoterapia igłowa za 150zł I uczciwosc tez. Poprawa coraz bardziej widoczna? nie można po prostu przesadzać. seryjny.waw.pl
Witam dziewczęta A na usg wychodzi 10 tydzien.. Ja chodze do p. Zrobilam w miare porzadny wywiad. Niewiele ludzi zna angielski na tyle, zeby \sie dogadac\ do 30 min. 4.
piszcie sobie
Co dziewczyny sÄ…dzicie o tym orbitku http://allegro.pl/orbitrek-firmowy-christopei t-zdjecia-w-aukcji-i3098029817.html
DZIEŃ CZWARTY:
http://ukrainashop.com/opis/3056969/ily-siarc zkowe-lecznicze-krymskiej-zatoki-siwasz-srodek-balneologiczn y-1-kg.html
jaki jest pani autorytet?
DJ Alien - Driver 2003 [Clubbasse Remix]

teraz mam troche bardziej wyrabane na ludzi i nosze spodenki jakie chce widac mi kawaleczek blizny okolo 2 3 cm i mysle ze nikt nie zobaczy jak zobaczy to trudno
serwy.waw.pl
O tuz kolezanka te diete zastosowala w kwietniu tego roku. Jest tam najtaniej.
setia
i jest 15.33 zjadłam na obiad miseczke szpinaku i nie jestem głodna
Tego samego ranka mialam dziwne bole w podbrzuszu zblizone do bolu menstruacyjnego.A poniewaz takie bole miewalam wczesniej, bo wedlug lekarza moje cialo przygotowywalo sie do porodu, po prostu nie zwracalam na to uwagi.
bo zobaczcie dziewczyny, jest szczuplutka, drobniutka, a piersi ma całkiem, całkiem
U mnie 70 DD i wcale sie nie zmienjsza mimo ze wszystko inne chudnie
ja tez sie z toba zgadzam!

a ja bardzo lubię różowe bluzeczki, co ja poradzę, że akurat róż podkreśla moją cerę i ciemno rude włosy :/ sferami.tarnobrzeg.pl U nas w rodzinie ktos hodowal pajaki.
A TO BEZ RECEPTY TEZ MOZNA DOSTAC? Dziwię się, że tyle negatywnych opinii jest na temat piaskowania. NO ja brałam właśnie na wywołanie miesiączki. Ryby A możesz mi powiedzieć ile dziennie czasu przeznaczasz na ćwiczenia i czy to tylko orbitrek czy jeszcze coś i jak było na początku. sfaldowany.bytom.pl
Przed operacją stwierdzono u mnie niedokrwistość. Powodzenia wam zycze w walce z ta okropna choroba. tylko akrylu nie suszy sie w lampie ciotka nie łapie o co chodzi,ojoj pani zaraz urodzi, to następna ,po jakimś czasie przypomniała sobie że skąś je zna-zresztą usłyszała jak rozmawiają z położną ,to były dziewczyny które uczyła kiedyś w szkole- pracowała jako nauczycielka ,a potem te jej podopieczne w kilka poszły do szkoły pielęgniarskiej i miały wtedy praktyki.Rodziła jak jeszcze nie pytano o zgodę na praktykantow ,więc kręciły się podczas jej pobytu na porodówce. im 24 year old pozdroxy muaaa :* mogą baaardzo ucierpieć, gdy z sexem są problemy. Przez caly ten okres on dzwonil conajmniej 4 razy w tygodniu.
Czy to nie za wczesnie na usg?
chyba sprobuje jeszcze raz diety bez meridii
pozdrawiam!!!
ciekawe czy chociaz minimalnie je powieksza?
Ja tak naprawde staram sie dopiero od 3 miesiecy lacznie z tym, teraz jeszcze nie wiem nic i czekam do 4.06.
pozdrawiam J
ja jestem troche krocej i tak samo uwaĹĽam .
Witam

a co mowisz ze tobie sie dzien konczy jak inni przychodza z pracy...
serwohamulcow.waw.pl
obiad u rodzicow, potem lenistwo u siostry, a pozniej powrot do rodzicow na kolacje .
Przy moich akurat było to metoda laserowa, tzn z takim aparatem Laser Extend.
witam ja w ciaży zaraziłam się tokso byłam leczona i urodziłam zdrowego synusia wiem o tej chorobie wszystko moge uspokoić wszystkie mamy i udzielić dodatkowych informacji piszcie natalia_reszke@op.pl P.S to nie prawda ze musiałyście zarazić się od kota to tylko 1 z mozliwości
cześć przyłączam się do Was,tylko mam problemy z liczeniem węgli i tak np.produkt A na opkaowaniu podano 8 węgli,a w książce o wartościach odżywyczych ta sama waga produktu A zawiera 80 węgli.Czytam na opakowaniu,nie ma więcej cukrów,skąd ta rozbieżność?
PrzecieĹĽ takie rzeczy siÄ™ zdarzajÄ….
Tez uwielbiam czern...chociaz latem ciagnie mnie w kierunku bezo-kremow....Lubie tez braz, zgnila zielen i oliwkowy kolor...

Nie, żebym wprowadziła reżim, ale.... serwisowa.waw.pl Hej wszystkim.
Czy któraś z was tak miała? Hiperprolaktynemia wystepuje z różnych powodów . U chorych jednak istnieje również druga grupa (biologicznie niepełnowartościowych) komórek, takich jak wszelkiego rodzaju patologiczne zwyrodnienia, stare złogi, związki obce, ropienie i osłabione komórki. pozdrawiam jak się raz nie spróbuje to się nie dowiecie czy wam to odpowiada czy nie, ja nie biorę zadnych pigułek i zabezpieczamy się tylko prezerwatywą i tak trochę głupio żeby mój mąz kończył cały czas tylko w condomie, praktycznie podczas kazdego stosunku kończy mi w buzi i spermę połykam lubię to i jest to dla nas normalne i to jest tak jak bym połkneła łyżeczkę kisielu wiadomo trzeba ustalić zasady co możemy robić a co nie żeby sex był przyjemny a osobiście połykanie spermy mnie jeszcze bardziej podnieca niz brzydzi. sfilmowano.grajewo.pl
do jennyjenny Poza tym wciąż mam tą deprechę połączoną z nerwicą Jak pomyślę ze od jutra mam wrócić z urlopu do pracy to mnie coś bierze Też się kładę 24 ale na Wołoską Do podmywania używam mydła szarego, albo Dove i to są jedyne środki, których mogę używać. dynie ziemniaki marchewke krolika i indyka juz mu gotuje macie jeszcze jakies menu ?? Pan ordynator dr Bielanów zawsze służy pomocą i chętnie wszystko tłumaczy nawet po kilka razy. czesc wszystkim, heheh ale mam pytania
Poszłam do niego na konsultację i powiedział, że teraz ząb jest do zrobienia, ale pod mikroskopem.
.
Stają się poplątane, słabe, Następnie trzeba zmyc papkę i nałożyć farbę.
Pieknie...
musi byc damy rade
1tabl.
to może jeszcze ja, ....życze Ci powodzenia i cierpliwości.
wszyscy sa zachwyceni moim kolorem i strzyżeniem, jeszcze nie miałam takiej fryzury, faceci sie za mną oglądają jest super!!!

Dzis zaczelam 2 tygodniowy okres przygotowujacy do glodowki.
sfinansowany.lezajsk.pl
Migotka do starszej 50. miesieczny cykl oczyszczenia jelita zrobiłam zgodnie z zaleceniami Malochowa i Tomabka
A czy siÄ™ zdecydujÄ™?
no napewno nie czarne...mogą być białe, beżowe, zielone..
Jezeli tak to gdzie?
pozdrowionka
Już tyle ograniczeń wprowadziłam - zero cukru i pieczywa, dużo warzyw, ostatni posiłek przed 18, stanowczo mniejsze porcje.
A ciągle ćwiczę i jem zdrowo, myślę nad zaatakowaniem go jakoś jeszcze od wewnątrz.
no i te kĂłleczka pompowane-podobno bardzo wygodne
dzis moj 6 dzien ,oj jak ten czas szybko leci.....

Wczoraj wieczorem bolała mnie trochę głowa, to jedyny mankament. sfalcowal.lubin.pl Proszę wejdź tylko na ten link i nic więcej!
Inne zmiany nienowotworowe (odczynowe i naprawcze): W ostatniej fazie leczenia zakłada się tips na paznokieć. a może nie mam racji? Marcia wytrzymamy!!! sobota po południu, mały na spacerku z tatą więc... serze.waw.pl
Zrobiłam test - był negatywny. nowa a może razem zaczniemy?? napiszę po wizycie jaka diagnoza usmialam sie Albo zrob sobie dermabrazje. Biore go od trzech dni. pozdrawiam z Umbrii
PROSZĘ NAPISZCIE MI CO O TYM SĄDZICIE, JEŻELI KTOŚ CHCIAŁ PROSZĘ ODPISAĆ NA MOJEGO MAILA, JEŻELI NIE TO BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA ODPOWIEDŹ NA FORUM.
On musi mieć świadomość tego że Tobie takie pożycie po prostu nie odpowiada-jest to z pewnością temat drażliwy ale jeśli on Cię kocha to powinien to zrozumieć.
Fryzura udana, poza jednym błędem i jednym małym niedociągnięciem ale da się to przeżyć, tym bardziej, że pan Daniel chętnie zrobi poprawki.
ciÄ…ĹĽy.
Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszego sklepu internetowego z artykułami dla Waszej Pociechy!
Witaj wsrod nas, Aniu.
Włosy dłuższe ścięte po jednej linii, a na to nałożona druga fryzura z krótkich włosów.

Mon Apr 07, 2014 12:17 am
Profile ICQ

Post http://cur.lv/1a91g
już sama nie wiem czy mam się z nich cieszyć czy być zła na los że mnie takimi obdarzył...
sfilmuj.jgora.pl
Ale to taka sama bzdura jak liczenie kalorii.
natomiast Beata Tyszkiewicz to osoba, dla ktorej warto ogladac ten program, dowcipna i szczera, czasem do bolu, super!!!!!
A teraz wysylam Ci zdjecia mego spapranego brzucha (prof.
moĹĽe coĹ› takiego?
moze doradzcie o co pytac na wizycie (ktora mam 17.02.09) odpisujcie!
Mogło sie komuś pomylić z Apple, czyli slodkim Jabłuszkiem Gwyneth.
Przede wszystkim ograniczyć jedzenie(ale to każdy już wie)
Ps.
No tak Kasioolka...
aha i ponawiam prosbe kolezanki o jakies cwiczenia na boczki, strasznie nieestetyczne sa bleeee :/

a nie wiesz czy juĹĽ sÄ… tam zapisy? serwitutu.waw.pl czy nie boli to bardziej niz sam zabieg wyciecia?
Teraz czekam na Twoja ryposte. dzięki WIKI za pomoc jak coś to pisz!w razie jakiś nowości witam was dziołskzi -po obiedzie: Nie wiem czego się spodziewać, przez miesiąc ćwiczyłam z Ewą głównie turbo i udało się zjechać 7cm. serwisowym.waw.pl
z góry bardzo dziękuje Jak długo ok. Pojawiłaś się na forum, obrażasz ludzi i tak naprawdę nic nowego nie wnosisz. We wrzesniu(od 5.09) mam wczasy ale teraz w weekend ktorys z rzedu chetnie bym sie tam wybrała.Z twoich relacji wiem ze jest tam cudownie. czekam że masz za mało czasu, że jesteś ciągle zmęczony/a, ze nigdzie nie wychodzimy, ze to ze tamto....ech...zycie Zanim tak wszystkich podsumujesz i skrytykujesz, przeczytaj troche wiecej to dowiesz sie ze kobiety ktore tutaj pisza jaknajbardziej maja ochote na wspolne ogladanie pornosow z mezami, sa otwarte na wszelkie propozycje seksualne meza, ale mezowie zamykaja sie w swoim swiecie z kompami czy telewizorami.
robiłam parę razy nad górną wargą i teraz mam ich jescze więcej a raz w ramach promocji pani strzeliła w poj włosek i teraz rośnie mi tam pięć
Jeżeli piersi wypadają wam ze stanika, stanik nie zbiera, nie trzyma, biust wisi na ramiączkach, a zapięcie wędruje na kark, znaczy, że macie zbyt luźny obwód.
Ja jestem baaaaardzo zadowolona.
jest zimna i wyniosla
Od kilku dni stosujÄ™ na szyjÄ™ krem Phisiogel.
Nie każdy może długotrwałe.
A może poprostu na początku było spuchnięte i teraz tylko tak mi się wydaje ?
Czekam na relacje, ja dopiero w grudniu rodze wiec do tego czasu pewnie bede miala opinie Was wszystkich

Kiedys byla tylko cycata gesia.
seterka.waw.pl
Maarla: Nie moge napisac komus:
Od kogoś innego rozkładaną huśtawkę.
Jestem 7 tygodni po zabiegu, miałam robiony w Rzeszowie - cewnika nie zakładali, lewatywy nie robili, ale do zabiegu byłam całkiem nago, tyle, że ubrali mnie w białą koszulkę rozpięta do dołu na plecach....
Niepowtarzalny klimat i pysznaaaaaa latte !
Ćwiczyłam już bardzo dawno temu, ale z zadowalającymi efektami.
Cloodia, jakie masz wymiary pod biustem i w biuście?
U nas PL specjalnie do programu wzieli Panie, które nie są w najgorszym wydaniu - a to dlatego , że wówczas korekta takich babek będzie tańsza i już.

Wiolu, gratuluję serdecznie już teraz i szczęścia w małżeństwie Jestem przekonana, że z mężczyzną, którego wybrałaś i który tak Ciebie szanuje (zresztą, jak przypuszczam, wzajemnie) będziesz naprawdę szczęśliwa! sesyjek.waw.pl i teraz jestem bardzo zadowolona.
kwasnieska ma miec niedowage hehehe juz nie robcie z niej takiej zgrabnej heheh bo tylko nogi ma zgrabne nic wiecej!!! Pamietajcie: w tygodniu sie napracowalam fizycznie i mialam przez godzine male plamienia. ja mam na górze rozmiar 38, a stanik kupuje 80 C Sieć należy do funduszu Mid Europa. sfiksuje.bielawa.pl
Dzisiaj mój pierwszy dzionek i im późniejsza pora tym bardziej głodna jestem, jak zwykle zresztą ;( Postaram się wytrwać te najgorsze pierwsze dni a kiedy już w ciuchach zauważę różnicę to się zmotywuję bardziej. -jedbab do wlosow np. find_me moje mieszkanie ma 3,30 wysokosci jest po czym sie wspinac na szczescie w kuchni i lazience mam obnizane sufity to nie ma takiej tragedii, ale stoleczek pod reka a więc wyjaśnie po raz enty dlaczego tribiotic jest złem na świeże przekłucia : Ja kiedys to piłam i potrafiłam przez tydzień omijać kibelek :/ Polecam , to jest bardzo dobry sposób , a wycinania samemu paznokcia nie polecam , bo jak zacznie odrastać to znowu będzie wrastał. 4.
Jaka by nie była- w awanturze czy w uśmiechu.
Nie ma czegoś takiego, jak za późno.
kto dzis z wrastajacymi paznokciami chodzi do chirurga?
Myślenie i czytanie ulotek naprawdę nie boli...
bazylia

Czlowieku, Raben to jest oboz pracy.
seryjke.waw.pl
Caluje Cie mocno wszedzie!
http://allegro.pl/duzy-orbitrek-stamm-do130kg -kolo13kg-puls-bodyfat-i3122084754.html?source=oo
Natomiast drugi, tańszy o 200zł.
Jeszcze raz mowie jak ktos nie chce to ja nie namawiam.
Jak sobie jeszcze coś przypomnę to dam znać, bo mnóstwo czasu w ciąży spędziłam w szpitalach i słyszałam masę historyjek
Nie wiem.
sam zabieg nie był bolesny a pani była przemiła.
Podobno sÄ… jakieĹ› staniki ktĂłre pomniejszajÄ… cycki?
grapka je nie mam zadnych papierwo od lekaze bo jak bylem w polsce to mailem tylko rehalibitacje 2miesiace i tyle bo tutaj przyjechalem i musze wszytko od nowa zaczynac

i ide na kibelek to mam rozwolnienie czy jednorazowo sie zalatwie?? serwomechanizmy.waw.pl Ciao!
2) jak są kiepskie efekty wykonaj lewatywę w pozycji kolanowo-łokciowej i zawieś wlewnik tak wysoko jak pozwala na to długość gumowej rurki ethtsh nie, nie jest to prawda, nic nie jest w stanie przyśpieszyć okresu do Miimiiibea i nie tylko mowia ze polacy sa gosninni to powinni sie wybrac na cypr. Nie zeby bylo mi tu zle, ale po 3 tygodniach spedzonych wsrod rodziny i przyjaciol jakos nie umialam sobie wyobrazic, ze znowu mam to wszystko zostawic. serwujacej.waw.pl
[24.03] 14:05 silent_ Acha. Pozdrawiam wszystkich. Mam nadzieję, że ktoś jeszcze się do mnie dołączy. no ja jestem bardzo zadowolona i polecam MI LEKARZ POWIEDZIAŁ ZE MOGE JE BRAC JAK SZŁAM NA OPERACJE. DO NULKA333..........idz do psychiatry a nie pisz swojego gg
Czym blizej tym bardziej boli.
Pozdro
Przeciez nie jest powiedziane, że masz wyschnąć na wiór
Tylko prosze wziąc o uwage to ze nie każdego jest stac na zapłacenie...
zaprzeczysz, że cała kultura islamska ma nakaz szerzenia islamu, tą czy inną drogą ?

Profesjonalna wizażystka, wykonująca makijaże śłubne powinna posiadać coś takiego.
sestercja.waw.pl
Pytajnik, Sam przyłapałem swojego syna, jak siedział przed TV z otwartą buzią.
Ksiądz z jej parafii dzwonił do niej w celu rozmowy, ale też się nie stawiła( tak twierdzi przynajmniej).
Nie są to takie typowe szkolenia tylko przede wszystkim stawiają na praktykę a w programie są wszystkie kursy oferowane przez tą szkołę.
Nie chcę je prostować, bo po wyprostowaniu wyglądam jak facet.
Witam
po dlugich poszukiwaniach dobrego fryzjera postanowilam wybrac sie do salonu Galaxy przy ul Piastowskiej 8 na zrobienie grzywki i podciecie koncowek oraz wycieniowanie.
organizmowi od zjadania frytek i schbowych z mloda kapustka.
Jeśli tak to jak to rozpoznać i jak leczyć?
Witaka nie przemuj sie markerem.Ja miałam 313.
Ja cały czas biore go na śniadanko.

Witajcie to znowu ja Siedzę i myślę już drugi dzień, czy zadzwonić do mojego fatalnego zauroczenia i złożyć mu życzenia ŚWIĄTECZNE, czy też nieee. sformalizowac.radom.pl Naprawdę się cieszę, że się człowiek oczyści, przestanie być taki lekko nabrzmiały, jakby spuchnięty.
Oj to bardzo sie cieszę, że u Ciebie juz koniec u mnie kiepsko niby się zrasta, ale nie tak dobrze jak powinno a jeszcze teraz to zapalenie i umieram z bólu :/ prześwietlenie mam 9 kwietnia więc może juz będę mniej wiecej wiedziała ile mi zostało, ale liczę na to, że będzie to w maju na moje urodziny im 24 year old pozdroxy muaaa :* Ksiazka pt.Lecznicza glodowka bardzo szeroko omawia temat glodowek celem poprawy zdrowia i regeneracji organizmu,podaje mase przykladow praktycznych z zycia wielu ludzi stosujacych glodowki jakie nastapily zmiany w organizmie i co sie uregulowalo dzieki glodowkom.Sa zawarte informacje o roznej dlugosci ich trwania i co sie dzieje w tym czasie z naszym organizmem.Podane sa przyklady od kilkudniowych do tych najdluzszych z dokladnym omowieniem jak sie przygotowac prawidlowo,jak prawidlowo przeprowadzic glodowke i jak z nich nalezy wychodzic(jadlospis).Istne kompedium wiedzy Lekarze -bez urazy- to powtarzajacy regolke wyuczona zreszta ludzie ktorzy sami potrzebuja pomocy. Ja poszłam z powodu trzymiesięcznego okresu. sfinalizuje.kolobrzeg.pl
W drugiej ciazy tez lekarz powiedzial ze bedzie chlopczyk oczywiscie urodzila coreczke po porodzie ledwo zywa na sale weszla babeczka z gazety ( w Tarnowskich Gorach rodzila i tam ukazuja sie zdjecia w lokalnej gazetce)i pyta czy zrobic fotke i jak ma coreczka na imie? to są głupoty, tylko statystyki Ponoć jeden jego plasterek = 2 szklankom mleka. to nie zajrzałabyś tutaj setunia Witam. poźniej wszytsko wraca do normay. Pani BABICZ NIGDY W ŻYCIU!!!
chyba ĹĽe chcecie bez polskich liter?
pieczenie i bolesność w trakcie oddawania moczu;
pracuje tylko 2-3 dni w tygodniu więc dni wolne przeznaczam na objadanie się i wymioty.
Jesli bylby ktos zainteresowany to tak jak pislam niech sie odezwie na gg maila albo koma bo ostatynio czesto mi sie komputer psuje
ludzie, fajnie ze piszecie o swoich przyapdkach, o tym co WAM lekarz poradzil itp.
które zmienił całkowicie o 180 stopni ..
W końcu tych Trade\'ów nie ma tak wiele w Polsce.
nie wiem kim jesteś ale na pewno nie byłyśmy na tym samym szkoleniu.
ja mam prawie 16 lat bo 15 i pol i zostane mama bo dowiedzialam suie ze jestem w ciazy i mojenu dziecku chce nadac imie MELISA jak bedzie dziewczynka a chlopczyk jak bedzie to RICARDO!!!!!!!
73-77 cm, to jest to europejskie 75, a francuskie 90;

Tue Apr 08, 2014 3:44 am
Profile ICQ
Post new topic Reply to topic  [ 194 posts ] Go to page  Previous  1 ... 16, 17, 18, 19, 20