It is currently Wed Oct 18, 2017 6:34 am  

Post new topic Reply to topic  [ 211 posts ] Go to page  Previous  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
 blizny pozapalne w oczkach, wodogĹ‚owie, zwapnienia Ĺ›rĂłdczaszkowe. 
AuthorMessage

Post nie dopusci do glodu to da rade na niej wytrzymac czesc Margolcia,u mnie 4 ty dzien,zero glodu,samopoczucie ok;] ja zupe mi
Nic nie pomoglo zygam sobie do dzis dnia i choc wiem ze jestem chora to sama siebie oklamuje ze mi przejdzie tak jak katar.Ehh sily juz niemam zeby o tym mowic.
serwowany.waw.pl
- 26 czyli waĹĽylabym 80 kg. to wszystko od kilku dni wiec jeszcze nie wiem jakie bedÄ… rezultaty, ale sie podziele
Chcecie wyzdrowieć?
Zaczęło sie to ok 1,5 miesią temu, drętwienie, mrowienie, coś jakby lekko znieczulone i takie dziwne uczucie ogółnego osłabienia funkcji tych dwóch palców.
[01.06] 12:26 sama siÄ™ zastanawiam nad
Bo firan nie zawiesicie.
choć ta droga jest najłatwiejsza zeby kogoś oczerniac a zbyt nisko upadacie na to wygląda , ale nie patrzcie na ludzi przez swój własny pryzmat , ale ja sobie poprostu tego nie zyczę!
Witam was wszystkich.jak tak czytam o was to tak jakbym czytała o sobie.W marcu dostałam drzwiami w powieke rana na około 2 cm założono mi 2 szwy zamiast skleić i tak mam okropną blizne nad okiem.Po szwach zrobiły sie wgłębienia a dodatkowo blizna sie rozlazła chyba za wcześnie smarowałam contractubexem.Teraz mam 2 dziury nad okiem!!!
no, mi też sie całkiem podoba, ale jest juz nienajmlodszy bo 40!
Hej Odrzywka!

zgadzam sie z przedmowczynia-lumpex tez jest super. serwowales.waw.pl Taka właśnie cebulowa
no i efekt taki ze kupilam sobie psa i wolny czas to spacerki , szkolenie i nie mam czasu myslec gdzie by tu jakiego poznac , będzie co ma byc Syllwia, mogę Ci podać nr i kontakt do mojej - post wyżej, napisz tylko maila i dam Ci namiar powodzenia w leczeniu Tylko rozmiary są ciut większe niż te w sklepach, zwłaszcza spodnie. pozorna harmonio wydaje mi sie ze poprostu za mało pijesz wody, ziołka niektore odwadniaja organizm np te na przeczyszczenie tak słysząłam, i to samo kawa,moze dodatkowo jestes przed miesiaczka i poprostu waga sie waha? serwowaly.waw.pl
trzeba na nim poplakac Dobrze powiedziane - NOWATORSKIE - byłam i zaryzykowałam, porażka, przez 2 tygodnie z domu wstydziłam się wyjść, a potem szukałam kogoś na poprawkę. U mnei znwou falszywy alarm. ja po prostu nie mam wyrobionych mięśni, chciałabym je jakoś ładnie ukształtować. Dowiem się raczej co się dzieje ze mną - jest naturalny (pod wzgledem wygladu) Robiłaś test ciążowy?
Wydaje mi sie tez, ze wszystkie odcienie brązu i złotego
piszcie bo musze mieć jak najwięcej informacji na ten temat jeżeli mam o to walczyć.grupa dyskusyjna ,,DUżE BUTY,, lub bezpośrednio do mnie.
po 30 ona - Twoj opis faceta po 40 to znowu opis charakteru - tacy sami bywaja 20-30 latkowie.
Ryc.1 Nerw pośrodkowy przebiegający pod więzadłem poprzecznym nadgarstka.
Fryzjerka zupełnie bez polotu, zupełnie nie mogła zrozumieć o co mi chodzi (chciałam ścieniować rok zapuszczane wlosy i zrobić grzywkę), z jej strony praktycznie zero inicjatywy, sugestii, porady.

Trzeba ściśle stosować się do zaleceń lekarza i nie przerywać kuracji na własną rękę, gdy tylko poczuje się poprawę.
sfilcowany.cieszyn.pl
Gruba moje gratulacje
Witam serdecznie wszystkich
Mysle, ze gdyby czesciej ze mna to robil, to w koncu na nowo bym sie przyzwyczaila i bol by minal.
gra tylko w jednym serialu...
Dziewczyny, mam do Was jeszcze takie pytanie - jak po operacji wyglÄ…da kwestia alkoholu?
bo są wyczepiste i mi sie podobają, i mam nadzieje że długo wytrzymują, bo dam za nie prawie 200zł.
więc następną porcję gotuję bez
szczypta soli
hej poznam z wielka checia dziewczyne z wro w celu wszelkich plotek,pogadania,imprez i dobrej zabawy w dobrym towarzystwie.Ja studentka lat 20 zabawna lubiaca dobre towarzystwo i ciekawa zycia ze mna sie nie bedziesz nudzic i pogadasz dobrze od serca.

Cena 400-500zł sestercyj.waw.pl Nie czas na to.
procent szans na zaciążenie tragedia...! Po co miałaś scyntygrafię przed operacją? Opowiadala tak zabawne historie z porodowki az usmialam sie do lez zreszta nie tylko ja. a co to w ogole za pytanie??...kazda ma inna barwe glosu inna skale,wiec chyba drobnym nieporozumieniem jest pytanie ktora lepiej spiewa??kazda na swoj sposob obie maja ladne glosy.... serwilizm.waw.pl
A się okazło ze ja znów w ciązy jestem. Ale jak już się dowlokę to gorąca kąpiel potrafi zdziałać ze mną cuda A jak jeszcze stanę na wagę a tam znowu mniej mnie jest to już więcej do szczęścia nic mi nie trzeba Bo ja uzywam tej pianki z Sunsilka zaraz po umyciu i rozczesaniu, i nawet gdy całkowicie wyschną, to sprawaija wrażenie, jakby wciąż były mokre! Jak ja Was wszystkie dobrze rozumiem! Może spróbuj skontaktować się ze swoim ginekologiem.. zwykle chce, wtedy robimy to na pieska bo w takiej pozycji moge wygodnie poogladac tv Źródło:
Poza tym - czy ona jest taka zła?
Nie, ja juz wizyt nie mam, czekam na telefon zeby sie zjawic w szpitalu na zabieg zdjęcia
Igor lot zniosl nawet ok tylko najgorsze tyle godz na kolanach ale w koncu zasnal a tam...
Prosze o przeslanie tych danych i mnie za co z gory bardzo dziekuje moj mail:
W mim domu 1 kolor zawsze będzie się kojarzył z tym przybytkiem
Przestraszyłam Ciocię w szkole
Wszystkie komórki dążą do zachowania normalnego rozdziału w organizmie pod względem wartości biologicznej, co powoduje, że przy ściśle wykalkulowanym niedoborze energii jako pierwsze spożyte zostają komórki o mniejszej wartości biologicznej przez komórki pełnowartościowe.
Nie mam pojęcia co to za pająk był ale nie chciałabym go ponownie spotkać.

1257701b7e06fb2e6243bc270cdf53ed http://www.rstm.edu/phpBB/viewtopic.php?t=145%200 http://payson.tulane.edu/techeval/forums/view topic.php?t=74 http://www.rstm.edu/phpBB/viewtopic.php?t=145 0 http://iris.lib.virginia.edu/phpBB2/viewtopic .php?t=7689 http://transatlantic.ipo.asu.edu/forum/viewto pic.php?t=208 http://www.international.ucf.edu/myphp/commun%20ity/viewtopic.php?t=124 http://transatlantic.ipo.asu.edu/forum/viewto pic.php?t=208 http://www.rstm.edu/phpBB/viewtopic.php?t=145%200 [u]http://www.cide.au.edu/audasaforum/viewtopic.
sfastryguje.podlasie.pl
>chciałam dopełnić małżeński obowiązek i chciałam zaspokoić męża rękami lub ustami no prosze PRZED JODOWANIEM jaka radosna az milo to fajnie ze wszystko poszlo tak szybko i spokojnie .
malaka
poszła do gina pewnego razu bo nie miała miesiączki chyba ze 3 miesiące no a on od razu je wymacał tylko że u niej to było tak że pół roku wcześniej nie miała nic a po pół roku juz miała i to w dodatku 2
75E brytyjskiego, a może i jakaś 80 (nie wiem, ile masz pod biustem), bo one są bardzo ścisłe.
Pamiętaj że dłonie są Twoją wizytówką ...
Odstawmy na bok juĹĽ tÄ™ dyskusjÄ™ na bok, bo to chyba przez niÄ… zaczyna siÄ™ pogarsza klimat.
Wyczytałam co prawda ostatnio, że nie zawsze można ustalić przyczynę i to już jest poważny problem, ale spróbować trzeba.
p.s wiecie co xenna mi nie pomaga co radzicie na zaparcie wyprĂłbuje chyba wszystko
no i jestem
-albothyl (6globulek) 35 zl
U mnie juz to 9 dzien glodowki.

mam pytanie, zapisałam się na obcięcie do salonu MARGINESS w Katowicach. serwujesz.waw.pl Mona007 - jak w taką zimnicę pić zimne piwo?
Widze, że tak odkopujesz te tematy, mówisz, że mają złe staniki, ale nic nie piszesz o doborze rozmiaru. Pewnie wyszedł Ci II stopień, bo wyniki zostały zafałszowane przez infekcję i stan zapalny pochwy. Organizm broni się bo rzadko coś dostaje Czy robicie dluzsza? a somoopalacze są tanie tak koło 7-9 zł sesin.waw.pl
ale to bardzo ładne imię Ta Pani Rener pewnie ma dolę od nagonionych klientek. ameryke odkrylas czy co? Pod koniec dnia było gorzej, tzn. Badaniu poddano ponad 5 tysiecy osob i po 8 latach sprawdzono czy ta dieta poprawila w jakikolwiek sposob ich zdrowie i zmniejszyla zachorowalnosc na choroby. To pomoże Ci ustabilizować się wewnętrznie i spojrzeć na życie z innej perspektywy. wg.
przepraszam ale pisałam w tak duzym pospiechu ze nie przeczytałam jesli jestes bardzo zdecydowana to sproboj co prawda wprowadzenie powinno byc tydzien lub 2 wczesniej bo wtedy jest łatwiej i są mniejsze skutki głodówki tzn bole głowy i te inne
Pa pa
Po za tym w pierwszym dniu okresu umieram więc tem dzień odpadnie.
Trzymam kciuki Jesienna mamo ...
Chętnie kogoś polecę do salonu w Bielsku, ja mam wykonywane zabiegi na 3 partie ciała.

300kcal, i po nim nie następują żadne wyrzuty sumienia, bo:
serwisowi.waw.pl
W moich naturalnych brÄ…zach:
ja mojej prawie 40-letniej kumpeli ze studiów odjęłam lat ze 14 nie dlatego, że ma długie włosy i jest szczupła chociaż jest, ale dlatego, że ma właśnie młodą jeszcze twarz!
TAM KTOŚ WCZEŚNIEJ PISAŁ, ŻE MIAŁ PIĘKNE WŁOSY DOPÓKI ICH NIE POFARBOWAŁ...
Ja swĂłj sprzet zakupilam w decathlonie , firma Domyos.
Don't hang around and let your problems surround you
Wygadałam sie troche choc wiem że same macie tez problemy ze sobą,kazdej cos tam dolega,ja tez trzymam za każdą z WAS kciuki.Dzięki za wszystko kochane,trzymajcie się cieplutko.
Nie przepadam za zupkami a instatnt to juĹĽ w ogĂłle!!
We wrześniu ide na klamerke !!!

Od czasu głodówi kawa mi nie smakuje i nie mam najmniejszej potrzeby picia jej. seryj.waw.pl Wieczorem wpiszę jeszcze kilka przepisów z gazety.
Korzystam z ich usług już od dłuższego czasu i jestem b. :/ 150 zl rocznie w plecy za utrzymanie. i liposunkcję ! -2 jajka na twardo z 2 łyżeczkami majonezu sfinansowac.kutno.pl
Na zmianę jeden lub drugi byłam u ginekologai Pani przepisala mi czopki bo wykryła że mam przeziebiony lewy jajnik . Jeśli tak to proszę o wrażenia tzn.czy dużo się zmniejszyły po 6 miesiącach i jakią miałyście wielkość implantów, czy blizny są bardzo widoczne czy też nie. Spoleczenstwo sie starzeje i potrzeba tez osob do opieki nad chorymi. i na prawde nie jest drogi... Jak już wszystko wróci do normy, to polecam mycie raz dziennie. to sie mnozy w trawie i wokól drzew. NIECH się nie wypowiadają dziewczyny które dopiero kupiły cherbate czy dziewczyny które stosują zaledwie trzy,cztery dni.
Zostawiacie faceta i idziecie do innego.
W razie czego możesz do mnie pisać na maila:
PROSZĘ POMÓŻCIE !!!!
W ogóle muszę powiedzieć, że lektura Waszych wypowiedzi wzbudziła we mnie bardzo mieszane emocje (od szczerego śmiechu - gdy jedna mówi, że się poszczała ze śmiechu, gdy skakała z 2l.
Będę wdzięczna za wszystkie informacje.
cześć
A i jeszcze, czy Factory Outlet jest warty zainteresowania?
Choć nie jestem wizażystką potrafię robić śliczny makijaż, malowalam też do ślubu koleżankę.

Fri Apr 11, 2014 8:21 am
Profile ICQ
Post new topic Reply to topic  [ 211 posts ] Go to page  Previous  1 ... 18, 19, 20, 21, 22